Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Szanowny Państwo,
z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, cierpliwości do uczniów i jak najwięcej uśmiechu na lekcjach. Chciałem podziękować również za trud i zaangażowanie jaki wkładacie Państwo w edukację naszych pociech.

Dziękuję za pracę i wytrwałość.

Robert Kołodziejczyk
Radny Gminy KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).