Życzenia Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to z pewnością najbardziej rodzinne Święta w roku. Życzę Wam spędzenia ich w gronie najbliższym. Życzę Spokoju, Zdrowia i wiary we własne siły, a w Nowym Roku życzę Wam nowego Wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Życzenia Świąteczne”

 1. Zmierzający do urny. pisze:

  Dziękuję i na wzajem.

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  Wszystkiego Dobrego

  0
  0
 3. Brygida pisze:

  Pięknych Świąt!

  0
  0
 4. Lelowiak pisze:

  Redaktor ty chyba nie kochasz świąt.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).