Życzenia Świąteczne

Spokojnych, radosnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją lepszego jutra i w wiarą, że będzie tylko lepiej. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych życzy Wydawca GminaKonopiska.pl.

PAWEŁ GĄSIORSKI
PAWEŁ KĘDZIERSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Życzenia Świąteczne”

 1. Izolbu pisze:

  najlepszego

  0
  0
 2. z hutek pisze:

  Dołączam się. Najlepszego również dla mocodawcy i sponsora.

  0
  0
 3. Kamil pisze:

  Dziękuję Panowie! Wzajemnie radosnych, zdrowych Świąt Wielkiej Nocy!

  0
  0
 4. fafik pisze:

  On nie musi robić. On już jest.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).