Zwycięstwo LOT-u Konopiska

W meczu inaugurującym rozgrywki Klasy Okręgowej  zespół  Lot u zanotował pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Na wyjeździe pokonaliśmy zespół Huragan Jezioro 0 – 4.

Bramki zdobyli Kotas x 2 , Toborek , Woźniak.

A już najbliższą sobotę 22 sierpnia Lot podejmować będzie drużynę Ks Panki. Mecz godz.17.00.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).