Żurek z absolutorium za 2017 rok

Dziś odbyła się sesja Rady Gminy Konopiska. Podczas sesji radni przy dwóch głosach przeciwnych udzielili Wójtowi Jerzemu Żurkowi absolutorium za 2017 rok. Dla Żurka była to ostatnia sesja absolutoryjna.

Poniżej znajdziecie materiał wideo z głosowania

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

20 odpowiedzi na “Żurek z absolutorium za 2017 rok”

 1. Gęś pisze:

  Hehehe…. Gąsiorski, jak nie wygra Towarzysz wyborów to to będzie twój ostatni przelew:)

  10
  6
 2. Górniak Stanisław pisze:

  Panie redaktorze – przy dwóch głosach przeciwnych a nie wstrzymujących.

  6
  5
  • Adelajda pisze:

   wychodzi na to że tylko Pan Radny Górniak nie jest uwikłany w żadne zależności od żurka! Nie ma pozatrudnianych matek, żon i córek w strukturach gminy, nie obiecał Mu żadnej drogi, bo by był posądzony że robi droge sobie, nie jest przez żurka zatrudniony, nie boi się że go wyrzucą ze świetlicy albo nie dadzą dotacji na klub sportowy czy orkiestrę! szkoda że radnym może być tylko mieszkający w gminie. Może jakby radnymi byli ludzie spoza tego chorego układu to by lepiej się w gminie działo.A, jeszcze przekupywanie strażaków!

   5
   0
 3. Jodła pisze:

  Gratulacje Panie Wójcie życzę wygranych wyborów jest Pan NAJLEPSZY.

  11
  7
 4. Paweł Nowak pisze:

  wstyd dla całej Aleksandrii która głosowała za nim co wam obiecał ??

  6
  6
  • Marcin pisze:

   Wicka.

   3
   0
  • Rocky pisze:

   Nie chce wójta z Rekszowic ani wice z Aleksandrii. Mam dosyć układów. Roboty dla nas mieszkańców nikt nie wykonuje. Radni myślą o sobie. Tylko napychanie kieszeni naszą kasa nieróbstwo i układy. Koniec z tym.

   11
   4
  • Struś Pędziwiatr pisze:

   co im obiecał? Chudzik znowu namieszał, obiecali Aleksandrii drogę powiatową żeby Chudzik miał punkty przy wyborach do powiatu, a te durne ludzie wciąż pozwalają sobą manipulować. Jak długo ten człowiek będzie mącił i skłócał gminę?! Wstyd i hańba za to głosowanie, nie dziwić się tym co drżą o stołki dla rodzinki, albo od dawna sprzedali się Żurkowi choć zostali radnymi dzięki ugrupowaniu Pana Sochy, ale Aleksandria?! Po prostu postąpili jak Judasz!
   Cóz takiego zrobił w roku 2017?! że mu dajecie absolutorium?
   a winą za długi zaciągnięte przez Żurka w tym roku wy odpowiecie! radni za tym zagłosowali! Hańba.
   Sprzedajna, zakłamana, fałszywa Aleksandria!

   5
   2
  • Bolo pisze:

   Kolejna koleżanka damy krzyzowkowej się szykuje.
   Malo kasy wyrwała za wieczne siedzenie na stolku. AA niech się obliże, kolejna do koryta. Przypominają sobie o nas jak wybory idą. Głosuj Pan na mnie – a weź łopatę i zapie… Banda układowych pajacy.
   Ale na Aleksandrii ludzie się już burzą ileż to można. Kończy się era ciemnoty.
   A ty sołtysie nie wlaź mi na plac i nie pier… o głosowaniu na żura. Mam w du..e wasze układy.
   W końcu pora wybrać kogoś spoza waszego chorego układu.
   Co myślicie że gmina to wasza własność – tu uczciwych, robotnych i z głową ludzi potrzeba a nie kukiełkowych marionetek.

   Ja i moi znajomi zagłosuje przeciwko waszym wiecznym układom i za głosuję na nową osobą. Każdy będzie lepszy tylko nie wy. Wieloletnie kolesiostwo się kończy.
   Wzywam wszystkich do rozsądnego wyboru. Koniec pasienia pasibrzuchow.

   Wybieram nowe. Wybierzcie nowe. Wybierzemy nowe.

   6
   1
 5. Tytus pisze:

  Aleksandria zawsze była sprzedajna!

  11
  3
 6. Stachu pisze:

  Panie Gorniaka i czym sie sen chwalic ze Pan. Byl przeciw….
  Wstyd…

  8
  7
  • konik na biegunach pisze:

   Co to za bełkot, wytrzeźwiej.

   8
   2
  • Miki pisze:

   Górniak to jedyny facet z jaj… i w tej radzie. Smród i wstyd bije od zhańbionej 13. Brawo panie Górniak.
   Ale zobaczymy w kolejnych wyborach jak nieroby będą się lasić i prosić o nasze głosy. Zawiedli nas. Nie jesteśmy bez mózgu.

   7
   4
  • Tytus pisze:

   Stachu, Pan Radny Górniak z pewnością był trzeźwy! czego o tobie powiedzieć nie można…pijacki bełkot, nie trafiasz w klawisze to nie pisz.
   A Panu Górniakowi szacun!

   4
   3
  • Cyc pisze:

   Górniakowi szacun? Za co? Co ma zwykły mieszkaniec Rekszowic z poczynań Górniaka? Przecież ten facet na usługach Sochy wysyła tylko donosy na Katowic na Żurka. Górniak co ty zrobiłeś dla mnie mieszkańca Rekszowic. Piszesz do UW i RIO i co z tego wynika. Gdyby było źle to jakieś postępowanie było by wszczęte.

   3
   0
 7. Tiks24 pisze:

  To nie Wójt jest tu problemem. To ludzie dookoła niego.Im stara się być lepszym tym bardziej go obsiadaja. Wójt to tylko wizerunkowa postać, rzekłbym- taka końcówka pędzla Van Gogha.Sam obraz Gminy tworzy plotno, farby, podkład, rama. On ma mieć zespół. A takiego nie ma. Jak zostanę wojtem po wyborach – stworze takowy.

  6
  6
 8. Wyborca pisze:

  musiał być szantaż

  6
  1
 9. Cyc pisze:

  Na spotkaniu w Rekszowicach ludzie cię wysmiali. Pogubiłes się w tym co mówiłeś. Żałosny byłeś i taki nieporadny jak ci ludzie kłamstwa zaczeli zarzucac. Zakała Jańciowa.

  1
  10
 10. Atomek pisze:

  Bolo, o kim Ty piszesz?! co za “koleżanka”?1 Piszesz,że ludzie na Aleksandrii się burzą. NIE WIERZĘ!!!! Głosowanie ZA!!!!!absolutorium dla Żura potwierdziło, że dalej chodzą na pasku mietka!!! i pozwalają sobą manipulować! Teraz wam wciśnie swoją kandydatkę, zagłosujecie na nią bo wam co obiecał, a potem będzie szantażował wygranego wójta że oddacie głosy w drugiej turze ale jak ta kandydatka zostanie vicewójtem. To stała praktyka tego pana! Fuj!!! Jak pisał Tytus, Aleksandria zawsze była sprzedajna i zawsze skłócała ludzi w gminie. Wstyd!

  6
  0
 11. Alex pisze:

  13 uwikłanych dało absolutorium! Prywatna przewyższa transparentność !

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).