Ile Żurek wydał na kampanię wyborczą?

Jerzy Szczepan Żurek był kandydatem na Wójta Gminy Konopiska. Był kandydatem i został Wójtem, dzięki wsparciu jego kontrkandydatów. W pierwszej turze poparło go zaledwie 17,45 proc. wyborców. Żurek na kampanię, według sprawozdania finansowego, wydał 7234,60 zł.

Żurek w ostatnich wyborach najwięcej pieniędzy wydał na kampanię internetową. Chyba pamiętacie jego stronę internetową? Wydał na nią 2000 zł.

Blisko 1700 zł poszło na plakaty wyborcze, 1359 zł na ulotki, a niespełna 1000 zł na plakietki, reklamówki, itp. Na koszty związane z ekspozycją plakatów, Żurek wydał 1107 zł.

Co ciekawe, Żurek nic nie wydał na film promujący jego osobę. Przynajmniej w sprawozdaniu wyborczym widnieje kwota 0 zł. A zobaczyło go do dziś ponad 1500 osób!

Kto był największym sponsorem kampanii Żurka? Był to on sam. Żurek wpłacił na kampanię 5550 zł. 934,60 zł wpłacił Adam Małolepszy, a Edward Bałdyga 750 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

25 odpowiedzi na “Ile Żurek wydał na kampanię wyborczą?”

 1. Antyglobalista pisze:

  Napisz jak Ciebie odwoływali z funkcji sołtysa:) większością głosów?:) Wygrał drogą turę i znokałtował kandydatke skompromitowanego poprzedniego wójta.

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  dużo obiecał i nic nie zrobił

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  bardzo nieszczęśliwy pan który duża gada i mało robi

  0
  0
 4. Stachu pisze:

  Kogo to obchodzi ile wydal jego kasa jego sprawa. Ale sensacja musi byc.

  0
  0
 5. Paulina Skowińska pisze:

  Ty z Cisia opublikuj koszty p.Jarosz a w ogóle tekst taki jak można było się spodziewać i co jeszcze żeby dokopać a napisze pan jak pana odwołali z sołtysa na Cisiu bo to ewenement

  0
  0
 6. Wyborca pisze:

  Gratulacje dla wszystkich, którzy ciężko pracowali na ten sukces.

  0
  0
 7. Leśna Jagoda pisze:

  Redaktor ty masz oczy od czytania czy tylko to zatykania dziur w głowie. Przecież film, o którym napisałeś zawiera się w punkcie “Reklama w Internecie”. Punkt “Reklama w Internecie (koszt usługi emisji)” to natomiast koszt, jaki jest generowany w przypadku jeśli serwis jest na płatnej platformie. To nie jest pay per view.

  0
  0
 8. Jadwiga pisze:

  Wydał 8 000 zł i zarabia prawie 200 000 zł

  0
  0
  • Kierowca pisze:

   Zarabia tyle ile poprzednik. Wybory w 2018. Kandyduj to też tyle zarobisz.

   0
   0
  • cudak pisze:

   a moze wydał 30 tys. zeta i to jest możliwe, bo narzekał po I turze.
   tyłek uratowali mu ci, co teraz przekonali się kim on jest- człek obibok i rększowski cwaniaczek

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   Tak jak twoja stara.

   0
   0
 9. cisie pisze:

  ta strona to sluzy tylko do opluwania Wojta dlaczego ten madrala z cisia nie napisze o tym ze Wojt odebral nagrode od Buzka tylko oczernia i zyje nieprawdziwymi paszkwilami co mu podsuna i zaplaca to bazgroli a fe

  0
  0
 10. Racjonalista pisze:

  Górniak pogratulujesz wszystkim w urzędzie gminy za ciężka pracę i osiągnięcie 18-tego miejsca na 1600 gmin wiejskich? Czy tak jak przez ostatnie dwa lata dziury w całym będziesz szukać. Wiem że to czytasz.

  0
  0
  • Widz pisze:

   Spójrz na arytmetykę tego rankingu. Teraz było tylko ok. 50 gmin wiejskich, poprzednio grubo ponad 500! To daje obiektywny obraz obecnej edycji! A Olsztyn jest 3 gmina wiejska! Proponuję poczytać zasady tego rankingu!

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   Widz ślepcu bylo 1600 czy nie? Było. A zatem co kwasisz.

   0
   0
 11. Widz pisze:

  1600 może masz ale na miesiac

  0
  0
 12. PG pisze:

  I co żal cie w dupe ściska redaktorku za 5 zł?????????? idz lepiej sobie na kopalnie na małą się pogościć!!!!!!!!!!!

  0
  0
  • Atut pisze:

   Jedna jaskółka wiosny nie czyni, nie ma się czym zachwycać biorąc pod uwagę marnotrawstwo jakie urządza nieudacznik przy inwestycjach!

   0
   0
 13. Kamil pisze:

  Wójt i jego trolle próbują dorównać poprzedniemu wójtowi. Droga daleka i jeszcze dużo, dużo muszą zrobić! Obecnie więcej mają wpadek niż sukcesów!
  Słaby wójt i księgowa nie wróży nic dobrego na przyszłość!

  0
  0
 14. Wyborca pisze:

  ten Małolepszy jest od tego baru? Kto to?

  0
  0
 15. piwko pisze:

  Ciekawe co obiecał mu , że taki był hojny w finansowaniu kampanii?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).