Żurek wydaje 72 tys. zł na obsługę prawną!

Gmina Konopiska wciąż wydaje blisko 72 tys. zł rocznie na obsługę prawną Urzędu Gminy Konopiska. Radcowie prawni z gminy pokazują praktycznie na każdym kroku, że nie radzą sobie ze sprawami urzędu. Szczególnie w rozprawach sądowych, które w znacznej większości przegrywają. Za ich błędy płaci gmina z pieniędzy Mieszkańców.

Nie tylko o sprawy sądowe chodzi, ale również o opiniowanie uchwał czy umów. Wójt Jerzy Żurek otoczony jest słabą obsługą prawną. Czyja to wina? Żurka, bo sam dobiera sobie współpracowników. Na jego miejscu rozejrzałbym się za kimś lepszym, bo za takie pieniądze może mieć praktycznie najlepszych adwokatów w naszym regionie.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

14 odpowiedzi na “Żurek wydaje 72 tys. zł na obsługę prawną!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  jacy prawnicy taki wójt

  0
  0
 2. Kopamnia pisze:

  żurek pogrąża się sam

  0
  0
 3. Kasa pisze:

  Nie swoją kasę wydaje lekką ręką, a ważne rzeczy nie potrafi zrobić ,bo jak mówi brak funduszy! Dla mnie to oferma życiowy, bawi się za nasza kasę ! Wyniki działania tragiczne! Pensja jedynie osiąga pułap najwyższej w kraju!

  0
  0
 4. Kolek pisze:

  Kasę rozdaje gdzie się tylko da aby przysporzyc sobie poparcie w wyborach! 400 dni jeszcze tylko zostało temu słabeuszowi i wora że dwora ! Takich ludzi najlepiej wysłać do lelowska skąd małżonka pochodzi!!!

  0
  0
 5. TWAgent pisze:

  Niech czarny pan poleci prawnika:)

  0
  0
 6. TWAgent pisze:

  Albo przeleci:) oczywiscie pamietajac o bezpieczenstwie:)

  0
  0
 7. cisie pisze:

  wielka szkoda ze nie piszecie o pani prawnik za tamtej wladzy ja jako zwykly oywatel zalamalem ja przepisem miala tylko jeden plus ze po czasie przyznala mi racje i przeprosila ale to juz bylo zapozno

  0
  0
 8. Luzak pisze:

  Wójt dobral sobie takich samych prawników jakim on jest wójtem! Prócz wyciągania kasy nic więcej nie potrafią! Wójt pogrąża gminę! W powiecie traktują go jak 5 koło u wozu!

  0
  0
 9. TWAgent pisze:

  Idzie zima!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).