Żurek w TV Orion: Gmina się rozwija – zgoda buduje

Gmina Konopiska się rozwija – przynajmniej tak twierdzi Telewizja Orion zaproszona przez włodarzy do nakręcenia materiału o gminie. Mam nadzieję, że tego rodzaju materiał nie był zlecony przez urząd i urząd nie wydał na niego ani złotówki (poprosiłem urząd o przesłanie faktury).

Zobaczcie krótki wywiad z Wójtem.

PAWEŁ GĄSIORSKI


Kategorie:

15 odpowiedzi na “Żurek w TV Orion: Gmina się rozwija – zgoda buduje”

 1. Paweł Nowak pisze:

  może wójt mówił o jakiejś innej gminie?

  0
  0
 2. Izolbu pisze:

  hehehhehehe

  0
  0
 3. z hutek pisze:

  Panie Gąsiorski, niech pan napisze czy portal prowadzi Pan za darmo albo napisze czy ktoś Panu płaci? Od miesiąca ma Pan problem z odpowiedzią na pytanie fana i aktywnego uczestnika tego bloga. To co? Doczekamy się prawdy?

  0
  0
 4. Kont pisze:

  A ile tobie płacą za te brednie ty z hutek napisz! Czy wykazujesz ten dochód w pit-ie?

  0
  0
 5. Janosik pisze:

  Czy ten chłop nauczy się chociaż jedno zdanie poprawnie powiedzieć! O jąkaniu nie wspomnę , mówi o jakis tam programach . Wójcie po tylu latach bycia przy żłobie kultura wypowiedzi wymaga znajomości podstawowych programów wspolfinansujacych zadania gminy z zakresu infrastruktury. Jak zwykle coś tam gada ,kupy doopy się nie trzyma! Zapomniałeś pan wspomnieć o pniokach przy drodze Hutki – Rekszowice! Spłacił 5 milionów , a skąd jest znowu tyle samo jak zaczynał! Bzdety i miliony sypane z rękawa w wydaniu niedouczonego chlopa !

  1
  0
 6. Franek pisze:

  stękał, stękał i wystękał. Zapomniał tylko wystękać, że na te drogi odziedziczył pieniążki po poprzedniku. A co sam zdobył?

  0
  0
 7. Bywalec pisze:

  Gmina się rozwija- wójt kupił nowy samochód!!! Brawo ,tak trzymać! Najważniejsza i jedyna inwestycja gminna nie spartaczona!

  0
  0
 8. Znawca pisze:

  Zgoda buduje – dobry żart w wykonaniu nieudacznika! Najpierw musialby się wyleczyć z chamstwa i msciwości !

  0
  0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Grupa pod wezwaniem z hutek nie udawajcie że nie wiecie jaki. Uważam że bardzo dobry samochód.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A co to Pana obchodzi? :) faktury na gminę nie wziął. Mam Panu zajrzeć w portfel?

   0
   0
 10. Górniak Stanisław pisze:

  Jak rżnąłeś głupa. pytając czy kupił Suzuki, to odpowiedziałem.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zapytałem a nie rznalem glupa. Za taką kasę to ludzie kupowali dawniej suzuki, ponoć dobre auta, japońskie.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).