Żurek specjalnie dla przedsiębiorcy zmieni plan zagospodarowania przestrzennego

Wójt Jerzy Żurek “na odchodne” rękami radnych na najbliższej sesji zamierza przystąpić się do opracowania zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska przy ulicy Przejazdowej w Konopiskach. Zmiana zostanie wprowadzana na wniosek właściciela gruntu, w związku z niewystarczającą dla jego zamierzeń (obiekt gastronomiczny, z parkingami i obiektami towarzyszącymi) powierzchnią terenu możliwego do zainwestowania w granicach określonych obowiązującym planem.

Ciekawe czemu Żurek nie traktuje tak innych właścicieli działek w innych miejscach?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Żurek specjalnie dla przedsiębiorcy zmieni plan zagospodarowania przestrzennego”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Czyli to traktowanie jest różne bo my dostaliśmy odmowę a tu przychodzi jakiś sponsor wyborczy i od razu będzie miał zgodę. eh

  12
  6
  • Cyc pisze:

   Akurat przedsiębiorca, któremu odmówiono 10 minut po publikacji tego artykułu, napisał komentarz że mu odmówiono. Czyżby przypadek?

   6
   6
 2. Wyborca pisze:

  W związku z nierównym traktowaniem i dyskryminacją mieszkańców gminy wnoszę o odsunięcie od władzy osoby, tak odbiegajacej od wszelkich normom etycznych.
  Nie ma nic gorszego w życiu jak działanie przeciw jednostce dla własnego wzbogacenia i piastowania funkcji społecznej w takiej hańbie.

  11
  6
 3. Wyborca2 pisze:

  Jur to samo robi co były wójt. Idzie teraz do wyborów że strażakami, paniami z kółek wiejskich, swoją wsią i przylepą broszką i sprzedawczykiem z harmonią z kopalni. Widać jaka to inteligencja rządzi. Gowno dostaną ale darmową kasę za nic nie robienie koledze oddadzą. Jeszcze poklony, całuję w rączkę a na koniec kop w. Tak się wieśniaków ustawia

  5
  7
 4. rob pisze:

  mapka jest nieaktualna z 2011 r.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).