Żurek i Socha mówią o GTV BUS

Wójt Jerzy Żurek nie chce lub nie może dostrzec problemów z GTV BUS. Zupełnie odmienne zdanie w tym temacie ma Jerzy Socha, który twierdzi, że jest dużo problemów z przejazdami GTV BUS. Zobaczcie, co obydwaj myślą o tym przewoźniku.

Poniżej wideo.

PAWEŁ GĄSIORSKI Kategorie:

35 odpowiedzi na “Żurek i Socha mówią o GTV BUS”

 1. Pasażer GTV BUS pisze:

  Ja jeżdżę co dzień do Częstochowy do pracy i nie mam żadnych zastrzeżeń jestem zadowolony.Nie wiem dlaczego Pan Socha twierdzi że jest niedobrze jak nie jeździ GTV.

  8
  4
 2. Wąsowiak pisze:

  Pan Socha nie jeździ autobusami i nie wie jakie są problemy. Prowadzi kampanie wyborcza więc jak psy w gminie będą srały złotem, to będzie mówił że powinny brylantami:) czysta polityka. PANIE Socha, lepiej niech Pan wytłumaczy dlaczego mpk 30 nie dojeżdżalo za Pana rządów na Wasosz, tylko w pewnym momencie zostawił Pan ludzi z Laźca i Wasosz z jednym autobusem Lini 102, 5 kursow dziennie. Dodatkowo tyle lat Pan obiecywał centrum przesiadkowe i co? Na obietnicy się skończyło. Jak Pan redaktor robi Panu promocje na swojej stronie, niech Pan ma odwagę napisać w końcu coś pod swoim nazwiskiem i wytłumaczyć wyborcom. Panie radny Górniak, pan nie jest adwokatem więc proszę o nie wpisywanie swoich przemyśleń.

  28
  4
  • wawa pisze:

   Zapamiętaj, 30-ka będzie jeździła do Wąsosza tylko do 2020r…potwierdzone.

   1
   9
  • Wąsowiak pisze:

   Hehehe… Gdzie potwierdzales? Pracując w Warszawie jednocześnie wiesz co się dzieje w MPK. Może w Marszałkowskim pracujesz?

   8
   2
  • wawa pisze:

   Sorry za błąd, winno być
   „Zapamiętaj, 33 będzie jeździła do Wąsosza tylko do 2020r…potwierdzone”.
   A czy teraz jeździ 30-ka? Nie. Jeździ 33! Zmieni się tylko numeracja.

   Dlaczego MPK nie dojeżdżało do Wąsosza? To proste, poszło o kasę, a właściwie o dopłatę. Pieniądze się znalazły na 30-kę, ale dlaczego zabrakło ich jak PKS zaczął stopniowo likwidować połączenia do Konopisk? Okazuje się, ze w tej gminie są równi i równiejsi, tylko podatki płacimy wszyscy…

   4
   3
  • Wąsowiak pisze:

   Wawa, piszesz głupoty. Winny temu był rządzący wtedy Wójt. Jego psim obowiązkiem było o to zadbać, ale nic nie zrobił a teraz jeździ fura za kilkaset tysięcy i mędrkuje. Czekam na odp Pana Sochy, a nie was jego pupili. Jerzy Socha, apeluję, skoro twój redaktor publikuje negrania wypowiedź się też osobiście, a nie ustami sztucznego tłumu!

   7
   4
 3. Szkola pisze:

  Sa problemy z transportem nie da sie ukryc kto jezdzi to widzi

  2
  2
 4. Szkola pisze:

  No jest problem z transportem do Częstochowy nie da sie ukryc

  2
  0
 5. Waldi pisze:

  Nie, nie wszyscy płacą podatki i temu też trzeba się przyjrzeć dlaczego umorzenie podatku otrzymały pewne osoby, jezdzace super bryka i a biedni co jeszcze biedniejsi i do tego wszędzie na nóżkach bo transport pada.

  7
  2
 6. pasazer pisze:

  Wstyd zeby w takiej gminie nie bylo dojazdow do czestochowy i ciagle z nim problemy.

  3
  4
 7. wawa pisze:

  Wąsowiak naucz się czytać ze zrozumieniem. Czy ja kogoś bronię?, ja podaję przyczyny, KUMASZ???, bo już prościej nie potrafię napisać!!!
  Śmiesz zarzucać, ze piszę głupoty… w którym miejscu? 30-ka dostała dopłaty, a co zresztą?
  Tak ma wyglądać psi obowiązek?
  Ile płacisz za bilet, porównaj z tymi co dojeżdżają do Cz-wy z Konopisk… za tą nędzną namiastkę komunikacji, za te 19!!! kursów w dzień roboczy (56 kursów PKS w latach 2000-2006).
  Kto w takiej odciętej od świata dziurze zechce zamieszkać?
  Jeszcze jedno, nie jestem niczyim pupilem… w tej gminie od wielu lat nikogo nie obchodziła i nadal nie obchodzi komunikacja. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

  3
  4
  • Wąsowiak pisze:

   Człowieku piszesz brednie. Porównuję ilość kursów GTV do kursów PKS z 2006? Porównaj z kursami PKS z 2017!!! To co było 12 lat temu nikogo nie obchodzi bo było tańsze paliwo a w PKS pompowana była kasa. aaaa liczby nie pozwolą Ci nikogo skrytykował bo pewnie są podobne to nie porownasz. No i co ważne, porównaj wsie oscienne a nie tylko konopiska:) zgadzam się ze do 30 stki trzeba było dopłacić. Pan Socha mógł obniżyć pensje ze 150 000 do 32 000, radnym płacić 50 zł diety(funkcja powinna być społeczna za darmo) i już mamy 3/ 4kwoty. Powtarzam, nie dopłacił i nie zwiększył ilości Pksow przez Wasoszu i Laziec, zostawił ludzi z niczym wielki gospodarz. Teraz wozac się drogim autem śmie się wypowiadać bo prowadzi kampanię. Nie pisz za niego, dajmy mu odpowiedzieć na trudne pytania skoro kandyduje. Panie Jerzy ludzie czekają. Nie wystarczy nam to co za Pana pisze redaktorek. Pan odpowie na nasze pytania albo fotel wójta zobaczy przez okno samochodu

   9
   4
  • wawa pisze:

   PKS jeździł bez dotacji gminnych, dlaczego tego nie robi GTV!!! 12 lat temu było lepiej, to co? znaczy, że teraz ma być gorzej? Porównałem rozkład PKS z 2016-42 KURSY??? BEZ DOTACJI!!!
   A co do ościennych gmin?… jesteśmy największymi DZIADAMI! Najdrożej i najmniej połączeń.
   Do Twoich uwag dotyczących wynagrodzenia byłego wójta… no cóż, teraz wystarczy wstawić wstawić nazwisko obecnie nam panującego i treść nadal aktualna.

   Skoro mieszkasz na Wąsoszu, korzystasz z MPK to co cię interesuję komunikacja w gminie, a w szczególności GTV?
   Kończę temat, bo nie interesuje mnie ani obecny, ani poprzedni wójt.

   3
   6
  • Wąsowiak pisze:

   Z pensja wójta racja, ale temu starczyło na MPK. Pan Socha bezczelnie nam wpierał że nic nie może zrobić. No nie mógł bo zaprzataly go inne ważniejsze sprawy. Co do dopłat, no niestety PKS z racji braku właśnie dopłat i zła politykę umarł. Do dziś Pamiętam na FB byłego wójta zaproszenie na spotkanie z prezesem PKS. Chciał nas znów w kanał wladować najwyraźniej, bo prezesa już nie ma!!

   5
   3
 8. Kpmistrz pisze:

  Chodźby w GTV złote jajka rozdawał wszystkim by się niedogodziło. Może w PKSie śniadania i obiady serwowalico??????? Socha probuje sobie kampanie robić. Nie każdy ma swojego pieska redaktorka

  11
  8
  • Wąsowiak pisze:

   Waldi, ja ludziom do portfela tak jak ty nie zaglądam. Podaj nazwiska tych bogatych bo spis wszystkich nic mi nie mówi. Co sobie z tego mogę wyciągnąć? Wniosek że oceniasz bez faktów.

   0
   3
 9. Wąsowiak pisze:

  Panie Socha, skoro tak Pana interesuje transport i tak ładnie się Pan wypowiada, czas wyjść spod kamienia i odpowiedzieć na pytania (Pan nie ma wstydu więc nie powinien to być problem:)) Dlaczego jak Pan rządził zostawił Pan mieszkańców Lazca i Wasosza z 5 kursami 102, pozwalając na usunięcie kursów MPK 30? Dlaczego wtedy nie zadbał Pan o większą ilość kursów PKS? Dlaczego nie zrobił Pan nic aby poprawić transport w gminie? Tylko Pan gadał o centrum przesiadkowym chcąc z centrum Konopisk zrobić syf, bo z tego co słyszałem miało być zamiast cluby gminy czyli boiska Lotu. Dajmy dzieciom z przedszkola smog i spaliny tak?

  8
  6
  • Wyborca pisze:

   Wąsowiak popieram Cię w 200% centrum przesiadkowe jak można coś takiego wymyślić trzeba chyba być niepoczytalnym całe szczęście że do tego nie doszło.Ja jako mieszlaniec Konopisk jestem przeciw takim beznadziejnym pomysłom.

   4
   5
 10. obywatel pisze:

  Dajcie te pieniądze PKS , i będziecie mieć komunikacje z prawdziwego zdarzenia, trzeba dopłacać za kilometr bo tamte czasy skończyły się ze na dobę przez same Konopiska były ponad 50 kursów, tamte czasy już nie wrócą,!!

  8
  5
  • Kiero z PKS pisze:

   Jebłem dajcie PKS ??????? PKS to gnój który już dawno powinno się zaorać. A prezesa zamknąć w ciemnej celi za to że doprowadził to celowo do ruiny

   6
   8
 11. Kiero z PKS pisze:

  Jebłem dajcie PKS ??????? PKS to gnój który już dawno powinno się zaorać. A prezesa zamknąć w ciemnej celi za to że doprowadził to celowo do ruiny

  3
  8
 12. Wąsowiak pisze:

  W sztabie trwa narada? Pewnie plujecie sobie w brodę że kazaliscie swemu zleceniobiorcy poruszyć ten temat? Za późno, jesteście w dupie. Czekam kiedy najwierniejszy piesek się odezwie:)

  3
  6
 13. Wyborca pisze:

  Przywróćmy MPK do gminy!

  6
  2
  • Wąsowiak pisze:

   Hehehe… Mpk było za komuny, a poza tym już widzę tę kwotę. Na większą ilość busów raczej nie ma co liczyć.

   3
   2
 14. Wąsowiak pisze:

  Gąsiorski stosujesz nowa taktykę? Dodajesz komentarze z datą 11.09, których wczoraj nie było a dzisiaj się cudem pojawiły? Ile Ci trzeba płacić żeby można było tak kombinować? Narada sztabu wymyśliła taka głupotę? Wiedziałem że wszyscy ludzie El capo nie są zbyt lotni, ale żeby aż tak?

  5
  5
  • z gminy pisze:

   Spytaj się Żurka, on sie nie liczy w wyborach. Teraz jeszcze chce aby mu radni przegłosowali kredyty na ponad 3 miliony złotych. ZERO KASY Z UNII. Pogonić takiego wójta co na koniec kadencji zarzyna gminę.

   5
   3
  • Wąsowiak pisze:

   Ja się pytam dlaczego na tym forum pojawiają się po cichu komentarze których wcześniej nie było. Skandal. A koniec to był w Gliwicach:)

   2
   4
 15. Obserwator pisze:

  Oboje panowie się nie znają na transporcie. Jeden dzieci chciał spalinami zatruwac i razem z kolesiem ksero boisko nam rozpi… a drugi jak świnie do uboju dowozic.tylko robią szum aby do korytka się dostać. Więc niech lepiej się o transporcie nie wypowiadają. Nie głosuje na nich.

  1
  1
  • Wąsowiak pisze:

   Chyba jedyny mądry tutaj. Obserwator portal jest jednak nie dla takich jak ty, tylko dla kółka adoracji które robi kampanie byłemu wojtowi:)

   1
   1
 16. Obserwator pisze:

  Kółka kółkami a ludzie swoje wiedzą. Ludzie się od takich odwracają. Będzie rewolucja.

  2
  0
 17. pasazerka pisze:

  Porazka zabrano pks 15.12 a 15.40 jada dwa.. bezsensu .

  2
  0
 18. Karol pisze:

  GTV co prawda jezdzi tak jak potrzeba ale pozabierali kursy . Mysle ze bardzo znaczace bo o godzinie 15.12 wiele osob jezdzilo i duzo osob sie opomina o ten kurs a oni zamiast przywrocic jeden kurs to puszczaja dwa autobusy z godziny 15.40 smiech na sali… i tak gmina musi zaplacic za ten podwójny kurs.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).