Żurek i Patyk muszą dopłacić mi po 810 zł kosztów sądowych!

Jak zapewne wiecie, Wójt Gminy Konopiska – Jerzy Żurek i kierownik MOPS w Blachowni – Małgorzata Patyk w 2017 roku podali mnie do Sądu. Najprawdopodobniej namówił ich na to radca prawny Rafał Hanusiak, który w tamtym czasie obsługiwał gminę Blachowni i gminę Konopiska. Zarówno Żurek, jak i Patyk zaufali mu. Stwierdzili, że skoro jest takim dobrym radcą, to będę skazany. I co? W czerwcu 2018 roku Sąd Okręgowy w Częstochowie całkowicie mnie uniewinnił, a Żurka i Patykową obarczył kosztami sądowymi. Najpierw było to po 420 zł za sąd drugiej instancji. Ale moi prawnicy zauważyli, że Sąd nie przyznał nam kosztów za całą pierwszą instancję. Teraz postanowieniem Sądu Okręgowego w Częstochowie, wszystko powinno się zgadzać.

Łącznie kosztów Sąd przyznał mi 2460 zł. Z własnych kieszeni muszą mi te pieniądze zwrócić Małgorzata Patyk i Jerzy Żurek.

To przestroga dla wszystkich twierdzących, że treści publikowane na portalu zniesławiają kogokolwiek.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Żurek i Patyk muszą dopłacić mi po 810 zł kosztów sądowych!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  ten gość to jakaś żenada

  10
  4
 2. Alex pisze:

  Ten typ tylko pogrąża naszą gminę. ZERO taktu i umiejętności. Dba tylko o własne interesy. NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO NIEUDACZNIKA.

  11
  5
 3. Mieszkaniec pisze:

  Niedługo będzie nowy wójt.

  Nie kompromitujcie bardziej gminy.

  9
  7
 4. Obserwator pisze:

  Właśnie żenada. A największa żenada to ci co w zaparte za nim idą. To jest żenada.

  10
  6
 5. Wybryk pisze:

  Stać go. Kasę kroi za nic nie robienie. Przyszło darmo i pójdzie darmo.

  12
  6
 6. Wyborca pisze:

  Nikt tak jak poprzedni Wójt nie skompromitował Gminy i siebie na całą Polskę.Trzeba mieć tupet żeby znów kandydować na Wójta.

  12
  9
  • mieszkaniec pisze:

   Obecny wójt tylko mysli o sobie i liczy na kasę. Cwaniak do brania za nic 200 tyś. zł.

   7
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).