Żurek chce termomodernizacji budynku urzędu. Wciąż brakuje 200 tys. zł

Mimo iż Wójt Jerzy Żurek dorzucił ponad 200 tys. zł, to nadal za mało. W przetargu na “Termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Konopiskach (budynek wielofunkcyjny przy ul. Lipowej)” wpłynęły trzy oferty. W pierwszym przetargu najtańsza była w wysokości 2 396 305,48 zł. Teraz najtańsza wynosi 2 520 898,44 zł, a gmina budżet na ten cel zwiększyła 2 120 000 zł do 2 325 873,21 zł.

Wciąż brakuje blisko 200 tys. zł. Jeżeli Żurek zdecyduje się na przyjęcie tej oferty, będzie to oznaczać, że do termomodernizacji budynku dla urzędników gmina dorzuci ponad 400 tys. zł, od pierwotnie planowanej kwoty na ten cel. A w gminie Konopiska są znacznie inne, bardziej potrzebne wydatki w tej chwili.

Co zrobi gmina? Czas pokaże.

Poniżej oferty złożone w tym przetargu.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Żurek chce termomodernizacji budynku urzędu. Wciąż brakuje 200 tys. zł”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ale się gospodarz znalazł😂 przez 8 lat panowania może z 2 razy był widziany w terenie nic pożytecznego dla Gminy nie zrobił tylko same zło. No ale wybory się zbliżają trzeba się pokazać mieć 20 tyś a nie mieć to różnica i życie skromniejsze.

  10
  0
 2. Mieszkanka pisze:

  Niech sobie zbiórkę dziad jeden założy gospodarz

  8
  0
  • Mieszkaniec 136 pisze:

   Gospodarz a plac zabaw w przedszkolu w Konopiskach się wali dzieciom drzazgi do dupek i rączek wchodzą.

   10
   0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Nam jest nie potrzebna modernizacja UG co jeszcze sauny wam brakuje czy złotych kibli. Czy poręczy w WC do potrzymywania😡

  10
  1
 4. Włodek pisze:

  Budynek wystarczy pomalować,a oszczędności przeznaczyć na remont wieży w kościele to najważniejszy zabytek w naszej gminie…

  7
  4
  • The pisze:

   Kościół przecież jest bogaty, niech proboszczowi Rydzyk pożyczy!
   Ręce precz od publicznych pieniędzy, mam nadzieje, że radni się nie skompromitują i nie przeznaczą ani złotówki !

   9
   2
  • Glonojad pisze:

   Publiczne pieniądze nie dla plebana.!!!

   5
   1
 5. Mieszkaniecwsi pisze:

  Stuletni zabytek, żarty po prostu. To praktycznie co drugi dom w gminie to zabytek, ale co do pomalowania to się zgadzam, wystarczyło by UG odmalować.

  5
  0
 6. obiektywny pisze:

  Żurek przesidział na stołku wójta prawie 8 lat i nic ciekawego do do naszej gminy nie zrobił. Zbliża się koniec kadencji to na hura chce cos robić. Przez ten czas nie zainteresował sie wyglądem gminy a tu w centrum jak było dziadostwo tak jest dalej. Kostka granitowa powyrywana, są widoczne braki a wójt to wszystko ma w ….! Widać że wójta tylko ciągną inne zajęcia i interesiki. Dalej tak ta gmina nie może istnieć, czas na zastanowienie się i zmianę wójta. Co więcej można oczekiwać od emeryta pobierającego około 20tyś. zł co miesiąc i coś jeszcze.

  8
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Co ta chłopina może wiedzieć co się dzieje w Gminie jak się niczym nie interesuje. Poprzedni Wójt to był Wójt. Jeździł chodził sprawdzał co się dzieje w Gminie. Niech ta kadencja jak najszybciej się skończy.

   9
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).