Żurek chce sprzedać majątek gminny za 7,87 mln zł!

Jak już pisałem, Wójt Jerzy Żurek ogłosił przetarg na udzielenie dwóch kredytów długoterminowych dla Gminy Konopiska w roku 2018 r. Właśnie zostały opublikowane pytania dotyczące tego przetargu. Być może nie wiecie, ale gmina planuje w tym roku sprzedać swój majątek za kwotę 7 871 860 zł. Pierwsza próba sprzedaży 18 działek skończyła się fiaskiem (gmina miała na tym zarobić 1,8 mln zł). Natomiast, z 7,87 mln zł, gmina ma już podpisane umowy na sprzedaż na kwotę 52 500 zł.

Wychodzi na to, że założenia Żurka o wielomilionowych sprzedażach są czymś abstrakcyjnym.

Więcej ciekawostek znajdziecie w poniożej w odpowiedziach na zapytania kontrahentów.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Żurek chce sprzedać majątek gminny za 7,87 mln zł!”

 1. Wp pisze:

  Tys jest redaktorku jednak glupi

  8
  6
  • Pakuneczek pisze:

   On nie jest głupi. Ma kasę za Pisanie, to pisze to co mu każe jego zleceniodawca. To że zleceniodawca po latach przerwy znów chce być wójtem to idzie na całość :)

   6
   5
 2. Paweł Nowak pisze:

  pytania i odpowiedzi z punktu pięć rozbrajają

  6
  2
 3. bankowiec pisze:

  Wójt nie ma hamulca w bezsensownym zadłuzaniu gminy. Wybiera sie takich ludzi na wójta a on zarzyna finansowo gmine, nie pozyskując ŻADNCH PIENIĘDZY Z ZEWNĄTRZ.

  9
  4
 4. Realista pisze:

  Z twarzy temu pani nic dobrego nie wróży!

  5
  1
  • Basia pisze:

   bidulek,strasznie posiwiał. Może wreszcie zrozumiał, że to nie takie słodkie lenistwo jak za czasów zastępcy kiedy załatwiało się swoje sprawy…a za wszystko odpowiadał pan Socha.

   4
   3
 5. Wyborca pisze:

  Najlepiej to wyprzedać wszystko i odejść

  6
  3
 6. z Hutek 2 pisze:

  Niech wójt się tak nie spieszy z wyprzedażami to w końcu majątek gminy a nie wyprzedaż posezonowa ludzie już mnie tak te rządy nieudolne mecza ze po prostu byle do jesieni i Panu juz podziękuję my niech se własne kredyty zaciąga i własnym mieniem dysponuje i niech koniecznie zabierze ze sobą prezesa

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).