Zofia Kuśmierska przechodzi na emeryturę!

Za kilka miesięcy wybory. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Z takiego założenia wyszła zastępca Wójta Zofia Kuśmierska, która od 1 lipca 2018 roku przechodzi na emeryturę. Trzeba powiedzieć sobie szczerze. Kuśmierska nie była dobrym zastępcą Wójta.

Nie ma w planach powołania nowego zastępcy. No chyba, że Jerzy Żurek zmieni zdanie.

Życzę spokoju na emeryturze.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Zofia Kuśmierska przechodzi na emeryturę!”

 1. Wyborca pisze:

  nareszcie!

  15
  6
 2. gal anonim pisze:

  nie będziemy musieli już płacić grubej kasy za rozwiązywanie krzyżówek.

  14
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).