Zofia Kuśmierska – człowiek Wójta za 115 tys. zł

Wielu z was zastanawia się, czym się zajmuje Zofia Kuśmierska – zastępca Wójta Gminy Konopiska. Już kiedyś o tym pisałem, to do was nie przemówiło. Wielu też zarzuca Kuśmierskiej, że w obliczu swojego gabinetu rozwiązuje krzyżówki kupowane w sklepie u jednego z radnych. Nie jest to oczywiście prawda. Kuśmierska zajmuje się nadzorowaniem pracy referatu oświaty, sportu i funduszy zewnętrznych. Od tego roku będzie już emerytką (od października), ma 61 lat. Jest to dla niej ostatnia kadencja.

Za swoją niewątpliwie ciężką pracę, w ubiegłym roku otrzymała 115 280,26 zł. Z pewnością te pieniądze należą się jej. Ma bardzo odpowiedzialne zajęcie. Zastępuje Wójta.

Poniżej jej oświadczenie majtkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

8 odpowiedzi na “Zofia Kuśmierska – człowiek Wójta za 115 tys. zł”

 1. Art pisze:

  Czytając ten tekst to wiadomo , że nie ma się do czynienia z redaktorem tylko z kimś kto wyraża opinie na zlecenie. Wszyscy wiedzą czyje zlecenie. Żal to czytać.

  0
  0
 2. Trener pisze:

  Pisane na żal dupy.

  0
  0
 3. Trener pisze:

  Juz było pisane ze redaktor coraz cieńsze artykuły pisze. Źal to czytać. Jeszcze ponad rok temu człowiek mógł coś wynieść z tego portalu ale ostatnie miesiące to mizeria. Kiedyś glosow było ponad tysiąc a teraz ledwo kilkadziesiąt.

  0
  0
 4. Tomek pisze:

  Żurek rozpiepsza pieniądze na wygórowane pensje! Zero pomysłów na zarządzanie finansami gminy, brak pozyskania nowych środków unijnych! Ten miernota zarznie te gminę! Jedynie co mu wychodzi to podwyżki i kasa dla siebie bez opamiętania ! A lud musi w zebach podatki do gminy zanieść aby pan wójt miał za co pensję sobie i wybranym urzędnikom płacić! Tak źle to jeszcze w gminie nigdy nie było!!!!!

  0
  0
 5. Miecznik pisze:

  Portal w Konopiskach to propaganda przypominającą czasy głębokiej komuny i zakłamania ! Nieudacznik z broszka chcą za kilo kitu kupić mieszkańców i stworzyli nowy portal! Podobnie mami się ludzi w reżimowej Korei Polnocnej jak obecnie robią to nieudacznik i broszka w naszej gminie!!!!

  0
  0
 6. Sąsiad z Brazylii pisze:

  Redaktorze zamawiałem artykuł o gazeciorzu, nie o matce co wzięła kredyt dla córki \p.Bula\ i nie o wójtowej o której nic nowego nie było\krzyżówki\. Chcemy sensacji na tym portalu ,więc piszmy o Robie Budowniczym i jego cudzie budowlanym. ps Ludzie uważajcie co kserujecie Wielki Brat też to czyta.

  0
  0
  • Z Rekszowic pisze:

   Panie redaktorze !
   Za mało pisze pan o tym co robi pan wójt i przewodniczący rady! Oni przecież nic dobrego jeszcze nie zrobili, tylko napychają kieszenie swoimi wysokimi pensjami! Pan przewodniczący tak się spasł, pewnie na naszych podatkach! A o wójcie można by długo mówić! Nieroby , nic dla nas dobrego nie zrobili, tylko im marzy się pensja najwyższa w kraju!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).