Znowu wygrałem z Wójtem w SKO w Częstochowie!

Jak zapewne wiecie, Urząd Gminy Konopiska rozstał się z jednym ze swoich bardzo słabych radców prawnych. Ale został jeszcze jeden, który wkrótce ma iść na emeryturę. Problem w tym, że radca nadal beznadziejnie opiniuje wnioski wpływające do gminy. Ostatni z nich został ponownie uchylony przez Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie. A chodziło o nagrody pracowników samorządowych gminy.

Decyzję w tej sprawie, wraz z uzasadnieniem, możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Znowu wygrałem z Wójtem w SKO w Częstochowie!”

 1. Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

  Pochwal sie przegranym procesem cwaniaczku :)

  0
  0
 2. Przestańcie pisze:

  Lepiej niech pan doda nowy rozklad pks bo to na niego wszyscy czekaja!!!!

  0
  0
 3. Asembler pisze:

  A te przegrane ? Kurcze panie Pawle nie mogę znaleść informacji na ten temat.

  0
  0
 4. Justyna pisze:

  Który to z kolei?

  0
  0
 5. Z Hutek pisze:

  Poproszę o wyjaśnienie sprawy wynajmu córki przewodniczącego rady ,lokalu w centrum Konopisk po kosztach ?

  0
  0
 6. Wypowiedz pisze:

  Najlepszy radny pan Skoczylas!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).