[aktualizacja] Znasz tego człowieka? Zgłoś to na Policję!

Policja z Lublińca prosi o pomoc. Chodzi o rozpoznanie człowieka widocznego na zdjęciu.

Lublinieccy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Pietrzaki. Młody mężczyzna o nieustalonej dotychczas tożsamości, został potrącony przez samochód i w ciężkim stanie przetransportowany do szpitala. Policjanci proszą o kontakt osoby, które rozpoznają poszkodowanego tel. 34/3532255 lub 997.

Do zdarzenia doszło w czwartek po 20.00 na drodze nr 46 w miejscowości Pietrzaki. Kierujący samochodem jaguar, potrącił idącego prawym poboczem młodego mężczyznę. Poszkodowany w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Młody człowiek nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci ustalają jego tożsamość. Wiek z wyglądu ok. 20-27 lat, na lewym przedramieniu wytatuowany napis THUG LIVE.

AKTUALIZACJA

Mieszkaniec Częstochowy pomógł lublinieckim policjantom w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który w czwartek, 28 stycznia został ciężko ranny w wypadku drogowym w Pietrzakach. To 22-letni częstochowianin.

http://www.wczestochowie.pl/artykul/23686,wypadek-w-pietrzakach.-czestochowianin-rozpoznal-rannego-mezczyzneKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).