Znamy stawki za odśnieżanie w gminie

Wójt Gminy Konopiska ogłosił przetarg na zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Konopiska w sezonie zimowym 2018/2019. Jak zapewne wszyscy wiemy, utrzymanie dróg zimą na terenie gminy pozostawia wiele do życzenia. Urząd na odśnieżanie zamierza przeznaczyć łącznie 350 000 zł.

Do przetargu stanęły dwie firmy: HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika. Ta pierwsza zaoferowała znacznie niższe stawki od firmy Domax i to ona prawdopodobnie zostanie wykonawcą usługi polegającej na odśnieżaniu dróg w gminie.

Hucz zaproponował 85,00 zł za jednokrotne odpłużenie jednego kilometra drogi o szerokości 5m t.j. (5000m2), 168,00 zł za jednokrotne uszorstnienie jednego kilometra drogi o szerokości 5m t.j. (5000m2) (polegające na posypywaniu mieszanką piaskowo-solną o zawartości soli 25%) oraz 210,00 zł zajednokrotne odpłużanie z jednoczesnym uszorstnianiem jednego kilometra drogi o szerokości 5m t.j. (5000m2) (polegające na odśnieżaniu i jednoczesnym posypywaniu mieszanką piaskowo-solną o zawartości soli 25%).

Zwycięzcę przetargu poznamy w najbliższych dniach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Znamy stawki za odśnieżanie w gminie”

 1. Glonojad pisze:

  Mając taki tabor jaki maja popularnie i pieszczotliwie nazywani “hucie” to nie ma się co dziwić że są wiele tańsi od domaxów.

  2
  0
 2. Obywatel pisze:

  Czy to normalne aby ujawniać stawki przed wyborem wykonawcy usługi ?

  1
  0
 3. Bbq pisze:

  Wczoraj był inny artykuł…
  Odnośnie agitacji w kościele …

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).