Znamy program Dni Gminy Konopiska 2022

18 i 19 czerwca na stadionie im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach odbędą się tegoroczne Dni Gminy Konopiska. W sobotę odbędzie się “Sobótka”, podczas której wystąpi zespół Papa D, a w niedzielę gwiazdą wieczoru będzie zespół Baciary.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).