Znamy laureatów konkursu plastycznego “Anioł”

256. prac zgłoszono do tegorocznego Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego “Anioł”, który był zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

Jury w składzie Małgorzata Chebel i Marzena Kosela przyznało wyróżnienia:

Prace indywidualne:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL.”0”:
I Nagroda – Ignacy Krawczyk – Szkoła Podstawowa w Nieradzie
II Nagroda – Wiktoria Kragiel – Publiczne Przedszkole w Konopiskach
III Nagroda – Kornelia Kuśmierska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach

II GRUPA WIEKOWA – KL.I – III:
I nagroda – Agata Dymarek – Szkoła Podstawowa w Pankach
II nagroda – Julia Pilarz – Szkoła Podstawowa w Pankach
II nagroda – Amelia Kaczmarek – Szkoła Podstawowa w Pankach
III nagroda – Damian Węgiel – Szkoła Podstawowa w Węglowicach
III nagroda – Maja Jankowska – Szkoła Podstawowa w Pankach
Wyróżnienie – Alicja Ciekot – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
Wyróżnienie – Bartosz Hyra – Szkoła Podstawowa w Pankach
Wyróżnienie – Maja Kocik – Szkoła Podstawowa w Konopiskach

III GRUPA WIEKOWA – KL.IV – VI:
I nagroda – Dominik Hobot – Szkoła Podstawowa w Libidzy
I nagroda – Oliwia Bugajczyk – Szkoła Podstawowa w Poraju
II nagroda – Jakub Królak – Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie
III nagroda – Iga Sosnowicz – Szkoła Podstawowa w Poraju
Wyróżnienie – Alan Dróżdż – Szkoła Podstawowa w Nieradzie
Wyróżnienie – Piotr Kijas – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
Wyróżnienie – Oliwia Walentek – Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku

IV GRUPA WIEKOWA – KL. VII – VIII:
I nagroda – Adrian Kubica – Szkoła Podstawowa w Węglowicach
II nagroda – Milena Hepner – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisko
III nagroda – Jagoda Derejczyk – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisko

V GRUPA WIEKOWA – MŁODZIEŻ i DOROŚLI:
I nagroda – Brygida Strzoda – Dom Pomocy Społecznej w Blachowni
II nagroda – Bożena Najnigier – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie
III nagroda – Krystyna Golańska – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie

Prace zbiorowe:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL. 0:
I nagroda – Grupa dzieci 5-6-letnich – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach
II nagroda – Grupa dzieci 6-letnich „Kotki i Myszki” – Publiczne Przedszkole w Konopiskach
III nagroda – Grupa dzieci 3-letnich „Wiewiórki” – Publiczne Przedszkole w Konopiskach
III nagroda – Grupa dzieci 3-4-letnich „Biedronki” – Publiczne Przedszkole w Konopiskach
Wyróżnienie – Grupa dzieci 5-6-letnich „Jeżyki” – Publiczne Przedszkole w Konopiskach
Wyróżnienie – Grupa dzieci 3-4-letnich – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
Wyróżnienie – Grupa dzieci 5-6-letnich – I Niepubliczne Przedszkole Lingwistyczne „Oxford for Kids” w Wygodzie

II GRUPA WIEKOWA – KL.I – III:
I nagroda – Klasa III – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
II nagroda – Klasa I – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach
III nagroda – Klasa II – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach

Wszystkie prace można zobaczyć na specjalnie przygotowanej wystawie w Kościele Parafialnym w Konopiskach. Wręczenie dyplomów oraz nagród Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach odbędzie się 18 stycznia 2022 roku o godz. 18:00 w kościele parafialnym.



Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).