Znamy cenę kontrowersyjnego projektu przedszkola w Konopiskach

Wójt Gminy Konopiska przesłał mi informacje o kosztach i umowie dotyczącej projektu wyglądu nowego przedszkola w Konopiskach, którego budowa ma ruszyć w 2023 roku. Sam projekt jest mocno krytykowany przez mieszkańców. Niektórzy twierdzą, że wygląda jak muzeum, inni jaki większy dom, jeszcze inni porównują go do jakiegoś biurowca. Są też osoby, które krytykują wójta za bałagan architektoniczny, który wprowadził od początku swoich rządów.

Za ten kontrowersyjny projekt przedszkola, gmina zapłaciła 24 600 zł. Projekt wykonał Krzysztof Nalewajka z Częstochowy.

Poniżej faktury.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Znamy cenę kontrowersyjnego projektu przedszkola w Konopiskach”

 1. Glonojad pisze:

  Chociażby miał wyglądać jak muzealna stodoła to w końcu będzie to NOWE PRZEDSZKOLE już długo wyczekiwane przez rodziców. Oby powstało jak najszybciej. Pozdrawiam

  4
  8
 2. ADAM pisze:

  Król pasjansów swoją decyzją niszczy historyczną część centrum Konopisk. Nie o takim przedszkolu mieszkańcy marzyli. Bez konsultacji z mieszkańcami i z radnymi Konopisk postanowił jak despota przedszkole straszydło wybudować w miejscu zagrażającym na przyszłość odbudowie dworku modrzewiowego. Tak niszczy się historię Konopisk!!!!!

  15
  3
 3. mirek pisze:

  Po nas choćby potop…madame, monsieur;-)

  1
  0
 4. Michał pisze:

  Cena za projekt adekwatna do budynku tego typu. Zastanawiam się tylko czemu niemal wszystkie prace projektowe w gminie organizuje się bez konkursu czy przetargu. Wtedy jakość projektowanych budynków byłaby zdecydowanie lepsza.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).