Znaczny wzrost zarobków nauczycielki z Łaźca

52-letnia Agnieszka Chmielewska to radna gminy Konopiska oraz nauczycielka w szkole podstawowej. Chmielewska nie wykazuje żadnych oszczędności, posiada za to na współwłasność dom 220m2 o wartości 500 000 zł. Do tego gospodarstwo rolne z budynkami o wartości 80 000 zł, trzy pawilony handlowe o wartości 130 000 zł.

W ubiegłym roku zarobiła o blisko 13 tys. zł więcej, niż rok wcześniej, osiągając wynagrodzenie na poziomie 75 058,72 zł. Do tego 7200 zł jako radna.

Oświadczenie majątkowe Chmielewskiej znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

29 odpowiedzi na “Znaczny wzrost zarobków nauczycielki z Łaźca”

 1. Mieszkanka pisze:

  To co pan pisze to już żenada. Jak się czyta te “artykuły” to aż się niedobrze robi. Ale widać tu dokładnie jaki plan ma pan Socha hehe tylko pozazdrościć. I jak widać stare metody ….. działają.

  21
  14
  • Strażak pisze:

   Mieszkanka, dlaczego wszystko co złe oczywiście to zaraz Pan Socha?! To nie Pan Socha pisze artykuły, nie Pan Socha jest właścicielem tego portalu, a pisanie o zarobkach czy dochodach radnych to normalna rzecz. To sami wyborcy tego chcieli, jawności, oświadczeń majątkowych. Czego się czepiasz jak zawsze Pana Sochy? Nie musisz nikogo lubić, ale zachowaj rozsądek! Pieniactwo szlachty to nie ten wiek!

   18
   14
  • Mieszkanka pisze:

   Patrząc na ogłoszenia wyborcze na tej stronie i jednoznaczne szkalowanie przeciwników Sochy trudno nie dojść do takiego wniosku. Ja poproszę o oświadczenie majątkowe radnego Kołodziejczyka i opis co on takiego dokonał podczas tej kadencji

   20
   9
  • Basia pisze:

   Szanowna Pani Mieszkanko, NIE MA OBOWIĄZKU czytania!

   9
   11
  • Mieszkanka pisze:

   No obowiązku czytania nie ma ale obowiązek przyzwoitego pisania powinien być skoro p. Gąsiorowski mianuje się Redaktorem.

   12
   5
  • PanuRedaktorowiJużDziękujemy pisze:

   Dokładnie ! A czemu tylko niektórym radnym się przyglądamy. I to akurat tym którzy nie startują z ramienia Pana Sochy lub go nie popierają. O Panu Kołodziejczyku to by książkę można napisać ! A jakoś pod lupę są brani Kruk , Chmielewska.

   10
   10
 2. gienek pisze:

  To chyba ogólna tendencja podwyżek w gminie bo i pracownicy urzędu kupowani i na dodatek z zakazem głosowania na innych niż “DOBRY PAN” dzisiejszy szef ale i o tym nie mogą mówić oficjalnie

  17
  13
  • Obserwator pisze:

   po podtu Żurek kupuje sobie głosy urzędników!Wie, że nie ma się czym pochwalić to robi wstrętną, brudną kampanię używając wciąż tych samych, ogranych 4 lata temu argumentów i kłamstw. Widać nie potrafi inaczej. To takie żałosne. Ludzie w gminie noszą jednak klapki na nogach a nie na oczach i widzieli co robił w gminie poprzednik a co ten wójt. Pluj dalej. Tylko sobie zaszkodzisz.

   18
   10
  • Mieszkanka pisze:

   Brudna kampania to na tej stronie się toczy. Socha ma plan żeby zostać wójtem i tylko po to powstała ta strona.

   7
   14
 3. Z Łaźca pisze:

  Ta kobieta wygrała kłamstwem kampanię z Modestowiczem. Teraz znowu chce ugrac w z Kusiem, Lewandowskim. Zapomniała ,że szkoła była wyremontowana za wójta sochę. Osobs bez twarzy.

  20
  15
 4. Elemelek pisze:

  No nie, to już się robi coraz bardziej żenujące. Pogrążasz się Gąsiorski z każdym kolejnym “artykułem”.

  19
  15
 5. uczciwa pisze:

  Czy chodziła pani w tamtej kampanii i mówiła,że gmina zamknie szkołę? Jeśli tak to niech pani coś napisze.

  15
  8
 6. Olga Kościelniak pisze:

  Wyrzucił mnie pan z grupy i zablokował na fb jak udostępniam link o kradzieży gazet przez Pana Soche? Haha ale pan jest śmieszny ?

  27
  18
  • Dzialkowiec pisze:

   Zaraz usunie Pani wpis ,chyba ze powyzywa Pani na nie wygodnych radnych i wojta, pochwali Pani byla pseudo skarbniczke i kandydatow z dojrzalosci wtedy cofnie Pani bana i dostanie Panie 50 plusow i zero minusow bo te zablokuje

   16
   10
 7. Sędzia dred pisze:

  Poprosimy oświadczenie majątkowe wiceprzewodniczącego rady gminy Pana Roberta Kołodziejczyka. Please, Please, please:) kocham Pana:)

  25
  5
  • Bbq pisze:

   Dieta radnego 7,200 + inne dochody 7,200 …
   Przypadek ?

   Ciekaw jestem jak można za tyle się utrzymać.

   Wniosek jest prosty, pan radny jest w radzie dla kasy, podwaja swoje dochody w ten sposób

   20
   2
  • Inteligentny mieszkaniec gminy pisze:

   Po co zaśmiecasz to forum swoimi zaczepnymi wpisami. Wszystkie oświadczenia są na oficjalnej stronie gminy.

   7
   5
  • Wąsowiak pisze:

   To chyba redaktorinho zasmieca forum bo on cały czas wrzuca info o zarobkach innych radnych. One też są na stronie to po co o nich pisze? Zastanawiające te zarobki…

   6
   3
 8. Pedro pisze:

  Żaden z obecnych radnych nie powinien zostać wybrany na kolejną kadencję.

  13
  6
 9. Dzialkowiec pisze:

  Dla mnie to Ci wszyscy opluwani tutaj czyli Zurek,Bula,Baldyga,Chmielewska,,Kruk, Szczerbak,Walentek,Ksiadz,Dyner,powinni sie zmowic i zlozyc pozew przeciwko tym dziadom. Ta strona sluzy tylko osmieszania ich osoby i forowaniu kandydatow na radnych u gory ekranu i kandydata Jerzego S.bo tak sie powinno pisac jego nazwisko.

  20
  13
  • Basia pisze:

   cóż Działkowiec, każdy ma to, na co sobie zasłużył! Na plakatach wyborczych nie piszą o sobie Jerzy Z. czy Grzegorz D. Miłego dnia.

   16
   6
 10. Fiołek pisze:

  Elo Mordy . A co sie dzieje z ziomalem Stanisławem. Odciał sie od hejtu czy drukuje ulotki przed wyborcze

  6
  14
  • Wąsowiak pisze:

   Przed wyborami przeszedł do podziemia:) jego misja dobiegła konca:)

   10
   14
  • Racjonalista pisze:

   Górniak jest jak Macierewicz. Trzymają go tylko aby ten emerycki elektorat przyciągnąć. Tylko że nie zdają sobie sprawy ze tak jak Macierewicz wizerunkowo poległ tak samo i Górniak pisząc donosy zakopał się w g… po uszy. Teraz już sam nie wie czy mowi/pisze prawdę, czy może to co mu na karteczkach podesłał a może w świecie fantazji jak Pan Kleks żyje.

   4
   13
 11. Górniak Stanisław pisze:

  Wąsowiak, górnikiem nie byłem i nie będę chociaż nazwisko podobne. Nie ciesz się że moja misja dobiegła końca, bo klepsydra jeszcze nie wisi i nie wiadomo kto pierwszy. I kto tu hejtuje, sam sobie odpisujesz pod innymi nickami. A ulotki piszą mi skryby. Zadowolony?

  20
  5
 12. Górniak Stanisław pisze:

  Racjonalista, Ty nawet w świecie fantazji nie potrafisz żyć, chyba że to fantazje rodem z piekła.
  Widzisz radny musi mieć odwagę wystąpić z zapytaniem, najpierw do Urzędu Gminy a jak ma wątpliwości to do wyższych organów. To się nazywa dociekliwość a nie donosicielstwo. Bo radny ma nie tylko podnosić rękę podczas głosowaniu ale również dbać o interes mieszkańców po to zostałem wybrany. I jeszcze jedno, radny musi być odporny na upokorzenia takich osobników jak Ty. Całe szczęście że takich jak Ty to tylko jednostki, bo pozostali mieszkańcy to mądrzy i życzliwi ludzie.

  16
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).