Zmienił się dyrektor i od razu udane Dni Gminy Konopiska!

Przepiękna pogoda, ciekawe zespoły i mnóstwo ludzi – tak w skrócie można opisać tegoroczne Dni Gminy Konopiska. Po zmianie dyrektor w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach, ta jednostka kultury wreszcie zaczęła żyć. Poprzednia dyrektor kompletnie nie radziła sobie z zarządzeniem i organizacją imprez. Widać różnicę.

Gratulacje za organizację Dni Gminy Konopiska.

Teraz wyobraźcie sobie, co będzie się działo z gminą, jak w przyszłym roku zmieni się wójt…

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG KonopiskaKategorie:

Jedna odpowiedź do “Zmienił się dyrektor i od razu udane Dni Gminy Konopiska!”

  1. Rysiu pisze:

    Poprzedniczka to jest nieporozumienie a teraz siedzi jako wicewójtowa

    16
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).