Zmiany w kursowaniu autobusów MPK nr 33

Kolejna zmiana w kursowaniu linii nr 33 Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie. Miejski Zarząd Dróg i Transportu poinformował, że w okresie od 6 do 15 listopada nastąpi ponowne zamknięcie ulicy Gościnnej na odcinku od ronda w Dźbowie do ulicy Lotosu.

W związku z powyższym dla linii nr 33 nastąpi zmiana trasy w wariantach do i z Wąsosza:

od przystanku DŹBÓW (przy rondzie u zbiegu ulic Powstańców Warszawy, Leśnej i Gościnnej) autobusy pojadą tak, jak w czasie poprzednich objazdów przez ulicę Leśną i następnie przez Przemysłową i Częstochowską w Konopiskach do Wygody i Wąsosza.

Na trasie objazdu od Dźbowa do Wygody autobusy w obu kierunkach nie będą się zatrzymywać na przystankach pośrednich.

Pozostałe kursy linii 33 do pętli PRZYJEMNA zostają skrócone do ronda i przystanku DŹBÓW.

W tym okresie dla linii 33 pozostaną zawieszone w obu kierunkach przystanki: KARPACKA, LOTOSU i PRZYJEMNA.

Wprowadzane zamknięcie ulicy Gościnnej i objazd w okresie od 6 do 15.11.2017 roku jest ostatnim z planowanych ograniczeń w kursowaniu w br.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).