Zmiana trasy autobusu MPK linii 33

Uwaga. Ważna informacja dla Mieszkańców podróżujących autobusami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie. W związku z remontem ulicy Powstańców Warszawy od Trzcinowej do ronda w Dźbowie i następnie ulicy Gościnnej, MPK wprowadziło zmiany trasy na terenie gminy Konopiska.

LINIA 33 – skrócenie i zmiana trasy – w wariantach do i z Wąsosza od przystanku DŹBÓW (przy rondzie u zbiegu ulic Powstańców Warszawy, Leśnej i Gościnnej) autobusy pojadą przez ulicę Leśną i następnie przez Przemysłową i Częstochowską w Konopiskach do Wygody i Wąsosza.

Na trasie objazdu od Dźbowa do Wygody autobusy w obu kierunkach nie będą się zatrzymywać na przystankach pośrednich.

Pozostałe kursy linii 33 zostają skrócone do ronda i przystanku DŹBÓW.

Dla linii 33 w tym okresie pozostaną zawieszone w obu kierunkach przystanki: KARPACKA, LOTOSU i PRZYJEMNA.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).