Zmiana miejsc odjazdów GTV BUS

W poniedziałek 7 marca autobusy GTV BUS w kierunkach Starcza – Woźniki – Kalety – Tarnowskie Góry – Gliwice – Konopiska – Boronów – Koszęcin – Lubliniec będą odjeżdżały z dworca autobusowego przy ulicy Wolności (dawny dworzec PKS).

PERON I:
STANOWISKO 2 – autobusy w kierunku Konopisk – Boronowa – Koszęcina i Lublińca
STANOWISKO 3 – autobusy w kierunku Starczy – Woźnik – Kalet – Tarnowskich Gór i Gliwic.
Odjazdy pozostałych kierunków obsługiwanych przez GTV BUS tzn. Blachownia – Wręczyca Wielka – Panki – Przystajń będą przenoszone sukcesywnie po otrzymaniu stosownych zezwoleń o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.

Zmiana ma na celu polepszenie jakości obsługi naszych klientów oraz stworzenia punktu dworcowego, który będzie węzłem komunikacyjnym dla wszystkich linii GTV BUS w Częstochowie.

Bliższe informacje o nowym rozkładzie jazdy zostaną podane niebawem.

Kasa biletowa i punkt dyżurnego ruchu do odwołania znajdować się będzie w dotychczasowym miejscu t. j. w budynku dworca PKP – czynny jest w dni robocze w godzinach 4.00 do 23.00.

Bliższe informacje pod nr tel. 882 366 949.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).