ZMIANA GODZIN PRACY URZĘDU GMINY KONOPISKA

Urząd Gminy poinformował o zmianach w godzinach urzędowania :

poniedziałek, środa, czwartek, piątek – od godz. 7:00 do godz. 15:00
wtorek – od godz. 7:00 do godz. 17:00

kasa będzie czynna:

poniedziałek, środa, czwartek, piątek – od godz. 7:30 do godz.14:30(z przerwą od 13:00 do 14:00)

wtorek – od godz. 8:30 do godz. 15:30  (z przerwą od 13:00 do 14:00)Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).