Zmarła śp. Karolina Słowik

We wtorek 8 maja 2018 r., wieku 38 lat zmarła nasza koleżanka, wieloletni pracownik GCKiR, choreograf, instruktor i tancerka Karolina Słowik.

Od 2006r. jako instruktor i choreograf prowadziła zespoły taneczne w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach, współpracowała z placówkami oświatowymi Gminy Konopiska, przygotowywała choreografię m.in.: dla zespołu Barbórki i mażoretek. Współpracowała z ośrodkami kultury, wieloma organizacjami, stowarzyszeniami w regionie częstochowskim w ramach warsztatów tanecznych i koncertów. Ze swoimi podopiecznymi brała udział w turniejach i przeglądach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, zdobywając najwyższe nagrody i osiągając wspaniałe sukcesy, tym samym doskonale reprezentując Gminę Konopiska.

Była kobietą wyjątkową – pełną charyzmy i skromności. Swą energią zarażała wszystkich wokół – motywowała, zachęcała do dalszej pracy i rozwoju. Kochała podróże i swych podopiecznych, dla których niejednokrotnie organizowała czas wolny, wycieczki, przygotowywała piękne stroje i najlepsze podkłady muzyczne. Swój talent i pasję przekazywała swoim następcom.

Dla nas była koleżanką, przyjaciółką i kimś, po kim pozostanie w naszych sercach ogromna pustka.

Dziękujemy Ci KAROLINO za każdą wspaniałą chwilę, w której byłaś z nami. Będzie nam Ciebie bardzo brakować!

Koleżanki i Koledzy z GCKiRKategorie:

6 odpowiedzi na “Zmarła śp. Karolina Słowik”

 1. Kruk Krzysztof pisze:

  Karolinko spoczywaj w spokoju.??

  9
  0
 2. Inka pisze:

  Spoczywają w pokoju ?

  7
  0
 3. Iza z Nikolka pisze:

  Spoczywaj w spokoju!!!???

  8
  0
 4. Inka pisze:

  Zawsze w naszej pamięci ?

  8
  0
 5. Dawid pisze:

  NIECH CI ZIEMIA LEKKA BĘDZIE

  8
  0
 6. Rafał pisze:

  Będziesz zawsze w sercach dzieci, on nigdy Cię nie zapomną.

  15
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).