Zmarł Wiesław Pitulski

We wtorek 17 lipca w wieku 74 lat, zmarł Wiesław Pitulski – kapelmistrz Orkiestry Dętej OSP w Konopiskach w latach 1993 – 2004. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 20 lipca o godz. 11:00 w kościele pw. świętego Rafała Kalinowskiego przy ul. Źródlanej 4 w Częstochowie.

Wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Zmarł Wiesław Pitulski”

  1. Paweł Nowak pisze:

    Świeć, Panie, nad jego duszą [*]

    6
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).