Złote gody w Aleksandrii

W Aleksandrii odbyły się uroczystości z okazji Jubileuszu Długoletniego Pożycia Małżeńskiego. Złote gody w gminie Konopiska obchodziło 21. par. Jubilaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale Prezydenta RP.

złote gody obchodzili:
Henryka i Henryk Budzik
Lilla i Jan Cichoń
Bogusława i Ryszard Czaja
Jadwiga i Longin Frania
Alicja i Kazimierz Gomuła
Jadwiga i Edward Gorzelak
Grażyna i Leszek Jagusiak
Jadwiga i Krzysztof Kościelniak
Mieczysława i Wiesław Krętkowscy
Barbara i Bogdan Kuśmierscy
Krystyna i Zenon Kuśmierscy
Wanta i Tadeusz Lis
Jadwiga i Eugeniusz Majdzik
Dorota i Henryk Nierobiś
Lidia i Zdzisław Nowak
Teresa i Ryszard Nowak
Henryka i Leopold Rokiccy
Mirosława i Stanisław Sławik
Teresa i Antoni Swab
Irena i Stanisław Terliccy
Krystyna i Henryk Wiewiórka

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).