Złote Gody w Konopiskach obchodziło aż 19. par!

Aż dziewiętnaście par w tym roku w Konopiska obchodziło Złote Gody. Z tej okazji Urząd Stanu Cywilnego zorganizował dla uroczystość, podczas której pary odebrały pamiątkowe medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Warto nadmienić, że Irena i Marian Wolniakowie obchodzili 70-lecie pożycia małżeńskiego.

medale otrzymali:
P.P. Marianna i Tadeusz ANKOWSCY
P.P. Weronika i Zygmunt DROŻDŻOWIE
P.P. Władysława i Jerzy JAKUBOWSCY
P.P. Anna i Tadeusz JAROSZOWIE
P.P. Elżbieta i Stefan KAMIŃSCY
P.P. Teresa i Tadeusz KICIŃSCY
P.P. Helena i Lech KOŁODZIEJCZYKOWIE
P.P. Krystyna i Bronisław KOWALIKOWIE
P.P. Maria i Edward KWIETNIOWSCY
P.P. Krystyna i Bronisław KULOWIE
P.P. Wanda i Walerian KUTYNIOWIE
P.P. Barbara i Marian PASTERNAKOWIE
P.P. Teresa i Henryk PYRKOSZOWIE
P.P. Barbara i Zygmunt RYSIOWIE
P.P. Maria i Józef WAWRZYŃCZAKOWIE
P.P. Irena i Marian WOLNIAKOWIE
P.P. Mirosława i Jan WOWRA
P.P. Marian i Halina SOLSCY
P.P. Mieczysława i Jan SZWENGELOWIEKategorie:

2 odpowiedzi na “Złote Gody w Konopiskach obchodziło aż 19. par!”

 1. Górniak Stanisław pisze:

  Gratulacje dla wszystkich par, wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia i wytrwałości aby Wasze duety trwały jak najdłużej. Korzystając z okazji wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia
  oraz szczęśliwego nowego roku.

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  100 lat każdej parze

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).