Zima w Konopiskach – warto wiedzieć

Dziś Urząd Gminy Konopiska poinformował, że zawarł umowę na wykonanie prac zimowego utrzymania dróg gminnych z Przedsiębiorstwem Handlowo – Usługowym Larix Sp. z o. o. z siedzibą w Lublińcu.

Niestety, nie znam wartości tego zamówienia, gdyż w rejestrze publicznym nie ma udostępnionych żadnych dokumentów w tym zakresie.

Niemniej jednak, gdy zauważycie nieodśnieżoną drogę gminną, dzwońcie pod nr 662 239 114.

Za zimowe utrzymanie dróg powiatowych i wojewódzkich na terenie gminy Konopiska odpowiada Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie

Numer do kontaktu Obwód Drogowy w Poczesnej: 34 327 40 66.Kategorie:

6 odpowiedzi na “Zima w Konopiskach – warto wiedzieć”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Lepiej późno niż wcale

  0
  0
 2. Anna pisze:

  Do kogo dzwonić w sprawie nieodśnieżanych i zalodzonych chodników,również przed domami radnych naszej gminy …

  0
  0
 3. sniezka pisze:

  To jednak jest powtórka z rozrywki i firma Larix znów otrzymała zlecenie na akcje zimową odśnieżania dróg w Konopiskach.
  I czy tez jak w roku ubiegłym zapłata ryczałtowa tj. czy się stoi czy się leży ponad 100 tys. się należy.Wójt gminy to dobry gospodarz, płaci za nic. Jeżeli mylę się to proszę o sprostowanie.

  0
  0
 4. Racjonalista pisze:

  Ryczałt na tym polega. Jak masz opady przez 5 miesięcy i codziennie trzeba odsniezyc to traci firma świadcząca usługę. Jak w zimie nie pada tylko jest jak teraz to zarabia firma odśnieżająca. Można dyskutować co jest lepsze. Opłata za każdą godzinę pracy czy ryczałt bez względu na ilość. Od 3 lat nie ma zimy w Polsce poza wschodnimi rejonami. Jak przyjdzie snieg lub powtórka z 2005 to te 100k wykorzystane zostanie w 2 miesiące.

  0
  0
  • Mroz pisze:

   Zurek wydaje kase I zyje 2005 rokiem kiedy cos tam robil w gminie.Teraz mamy rok 2016 I aura pogodowa z ostatnich lat pokazje , ze zimy sa bardzo lagodne nazwalbym angielskie. Cos tam poproszy sniegu I troche minusowejj temperatury I to cala zima.
   Ale Zurek zyjacy rokiem 2005 lekka reka wydaje grosz publiczny okolo 100 tys. Zlotych.
   A moze by tak lepiej bylo zakonczyc budowe wozowni w OSP Aleksandria I zamiast za nic taka kase placic , to lepiej czesc okolo 40 tys. Zl. wydac na zakonczenie podjazdu do nowo wybudowanych garazy na sprzet bojowy jednostki. No ale cala prawda tkwi w tym : co on z tego bedzie mial? Glosow Aleksandrii napewno NIE, NIGDY!!!!!!

   0
   0
 5. Kamil pisze:

  Na tym polega SZTUKA bycia dobrym gospodarzem!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).