Zespół Śpiewaczy Gminy Konopiska wyróżniony w Jurajskim Festiwalu Kultury Ludowej w Koziegłowach

Panie z Zespołu Śpiewaczy Gminy Konopiska wywalczyły wyróżnienie w Jurajskim Festiwalu Kultury Ludowej, który w miniony weekend odbył się w Koziegłowach.

Zespół Śpiewaczy Gminy Konopiska wywalczył w kategorii “zespoły śpiewacze a’capella”.

Ogromne gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

12 odpowiedzi na “Zespół Śpiewaczy Gminy Konopiska wyróżniony w Jurajskim Festiwalu Kultury Ludowej w Koziegłowach”

 1. Mirka pisze:

  Brawo dla Pań, gratuluję sukcesu.Wielka szkoda ,że nasza Orkiestra już gminę nie reprezentuje…

  4
  1
  • Krzysztof Kruk pisze:

   Witam jako najstarszy członek oraz Muzyk MOD Orkiestry z Konopisk chcę poinformować że Orkiestra od 1981 roku reprezentuje i reprezentować będzie Gminę Konopiska. Ostatnio reprezentowaliśmy ją na Chorwacji a w Wrzesniu będziemy reprezentować w Francji tam chyba jeszcze nas nie słyszeli. Pozdrawiam

   7
   2
  • Krzysztof Kruk pisze:

   Witam dzisiaj 28.09.2022 MOD Konopiska oraz Mażoretki Szyk reprezentowaliśmy Gminę Konopiska na Dożynkach Sołeckich oraz 120 lecia OSP w Lisowice koło Lublina.
   Pozdrawiam.

   2
   1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Brawo dla MOD Orkiestry z Konopisk, szkoda tylko , że na stronie gminy nic o tym nie piszą!

  6
  1
 3. Krzysztof Kruk pisze:

  A ja do puki siły i zdrowie pozwoli nosić bębenek i dmuchać w tubeczkę godnie będę reprezentować Orkiestrę Konopiska i całą Gminę i mieszkańców jak to czynię od 8 roku życia. Pozdrawiam.

  6
  2
 4. The pisze:

  Krzysztof zaczynasz kampanię wyborczą już ?

  2
  3
  • Krzysztof Kruk pisze:

   Możesz tak myśleć ale wyobraź sobie że nie. 🎼🎶🎶😘😘🙋‍♂️

   5
   1
 5. rodzic pisze:

  Gratuluję Panią !!!
  Jako rodzic ucznia orkiestry chciałabym powiedzieć że orkiestra wykonuję bardzo dużą pracę nad rozwojem artystycznym naszych dzieci , niczego im nie brakuje. Ostatnie wyjazdy, koncerty orkiestry pokazują że godnie reprezentują gminę Konopiska. Jak widać brak dofinansowania z gminy nie zahamował ich działania…. robią to co robili zawsze czyli pięknie grają i rozwijają się. Uważam i jestem pewna, że Orkiestra to jedyna organizacja z gminy, która na tak dużą skale promuje gminę Konopiska, a przede wszystkim naszą OJCZYZNĘ.

  6
  0
 6. Krzysztof Kruk pisze:

  Witam dzisiaj 28.09.2022 MOD Konopiska oraz Mażoretki Szyk reprezentowaliśmy Gminę Konopiska na Dożynkach Sołeckich oraz 120 lecia OSP w Lisowice koło Lublińca
  Pozdrawiam.

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).