Zespół Pieśni i Tańca “Śląsk” im. Stanisława Hadyny wystąpi w Konopiskach

We wtorek 3 maja o godz. 17:00 w kościele parafialnym w Konopiskach odbędzie się oratorium “Jak ojciec i syn” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca “Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Zaprasza parafia w Konopiskach. Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).