Zebranie wiejskie w Konopiskach

Wczoraj w remizie OSP Konopiska odbyło się zebranie wiejskie sołectwa Konopiska w celu rozdysponowania kwoty ponad 33 tys. zł z funduszu sołeckiego. Na zebraniu tym było dwóch Wójtów: były i obecny. Podczas dyskusji doszło pomiędzy nimi do sprzeczki (ale o tym w osobnym materiale). W samym zebraniu wzięło udział tylko 29. Mieszkańców. Na co sołectwo Konopiska przeznaczyło pieniądze z funduszu sołeckiego? Możecie zobaczyć w materiale wideo.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Zebranie wiejskie w Konopiskach”

  1. TWAgent pisze:

    Gowno bylemu wojtowi do kasy soleckiej w Konopiskach i innych wsiach. Mieszka na Kopalni niech zajmie sie swoja wsia i nie wysciubia nosa, powinien zostac wyproszony natychmiast po wejsciu. Pewnie przyszedl ze swoim sluzacym ktory dostarcza mu prase?. Gminie nie sa potrzebni tacy ludzie i wybory to pokaza.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).