Zatrzymano pirata drogowego w Konopiskach

We wtorek, 14 marca około godziny 7.30 w Konopiskach na ulicy Śląskiej policjanci z częstochowskiej drogówki prowadzili kontrole prędkości. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W pewnym momencie, na wyświetlaczu urządzenia mierzącego prędkość pojazdów, pojawił się wynik 103 km/h. Mundurowi natychmiast, zatrzymali kierowcę volkswagena.

20-latek, który stworzył realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, został za to rażące wykroczenie surowo ukarany. Mężczyzna ten został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zatrzymano mu też prawo jazdy. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

3 odpowiedzi na “Zatrzymano pirata drogowego w Konopiskach”

 1. mieszkaniec pisze:

  trzeba łapać tych troglodytów w bełemwu albo ałdi, łapać i od razu lać przez plery szlauchem bo inaczej taki tuk nie rozumi

  10
  9
 2. Arni pisze:

  To i tak mało że tylko jednego zatrzymano.Jest ich więcej.Policjo do pracy.Pozdrawiam

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).