Zatrudnienie “kandydatów na Wójta” zmniejszyło bezrobocie

Coraz więcej byłych kandydatów na Wójta znajduje zatrudnienie w Urzędzie Gminy Konopiska. To powoduje, że w marcu 2016 roku bezrobocie w Konopiskach spadło do 472. zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie, co oznacza, że aż 30. osób znalazło zatrudnienie.

W marcu w Konopiskach trzy osoby zarejestrowały firmy, cztery znalazły zatrudnienie w pracach interwencyjnych i dziesięć poszło na staż. Nie zmienia to faktu, iż w całym powiecie tylko pięć gmin ma większe bezrobocie. Konopiska od wielu miesięcy przeżywają stagnację. Brak wizji, brak inwestycji, brak decyzyjności sprawia, że zatrudnianie byłych kandydatów na Wójta nie pomoże. Ludzie zaczynają otwierać oczy i zastanawiają się, co Wójt zrobił dobrego dla Konopisk? A minęło już 18. miesięcy…

PAWEŁ GĄSIORSKI

PUP w Częstochowie

PUP w Częstochowie

 Kategorie:

8 odpowiedzi na “Zatrudnienie “kandydatów na Wójta” zmniejszyło bezrobocie”

 1. Konopiszczanin pisze:

  Jak tak dalej pójdzie ,wójt poprzez zatrudnianie ludzi zasłużonych cały budzet przeznaczy na wypłaty. Ale cóż statystyka drgnęła do góry, zmniejszyło się bezrobocie w gminie.Viktoria Panie wójcie, jest pan super menadżerem do czyszczenia Gminnej kasy. Jak to dobrze ,że wyborcy powierzyli w odpowiednie ręce majątek i interesy gminy. Obyśmy się nie obudzili w rękach w nocniku!!!

  0
  0
 2. Alex pisze:

  Przyglądając się tematom gminnym ,nie sposób zauważyć, że w gminie wszystko obraca się wokół polityki i kasy.Szkoda tylko ,że za to wszystko muszą zapłacić zwykli podatnicy. Inwestycji nie ujrzysz patrząc nawet przez lornetkę.Słychać i widać jak obecni włodarze wydają kasę na hulanki i kupowanie poparcia dla siebie.To wszystko jest brudne i wstrętne.Zróbmy wszystko ,aby jak najszybciej rozwiązać ten węzeł gordyjski,usuwając obecną władzę.

  0
  0
 3. obserwator pisze:

  Alex, to nie takie proste,wójt tak namieszał w głowach mieszkańcom, że wielu wciąż uważa że jest to nagonka na wójta mimo
  przedstawionych tu wielu dowodów na niegospodarność i brak nadzoru. Nie wiem co by się jeszcze musiało wydarzyć, by przejrzeli na oczy. Chyba że skończą się inwestycje przygotowane przez poprzednie władze.

  0
  0
 4. Realista pisze:

  Słowem można zabić a oglupic jeszcze łatwiej. Poprzednia władza przekazała wojtowi zadania wraz z zabezpieczeniem finansowym. Jego autorstwa są tylko słynne już na całą gminę wiaty przystankowe . Nie omieszkam wspomnieć, że jego dziełem jest również wyrzniecie i zniszczenie pomników przyrody ,jakimi były lipy w centrum Konopisk.To co zrobił świadczy tylko o zacieraniu kart historii.Żaden z poprzednich wójtów za wyjątkiem p.wójt Kusmierskiej nie przyłożył ręki do niszczenia zabytków związanych z Konopiskami . Dobrała się super para do niszczenia tego co pozostawili nam nasi pradziadkowie. Nic ująć nic dodać, taką obecnie mamy władzę.

  0
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Widzialeś w jakim stanie były te lipy kolego? Ze były puste w środku, niektóre były podpalane w środku. Ciekawe czy czułbyś się bezpiecznie mieszkając przy takim drzewie.

   0
   0
  • Konstruktor pisze:

   Słupy energetyczne też w środku są puste ,bo są rurami. I drzewo też przenosi siły statyczne i dynamiczne po swoim obwodzie,tak jak kazda rura. Obecny wójt po tym wyczynie już zapisał się jako wandalista,nie potrafiący uszanować pomników pozostawionych przez naszych praojcow. Zabierzcie tego człowieka z naszego terenu ,dopuki nie zniszczył reszty naszej historii.Tacy ludzie nie powinni piastowac funkcji wójta gminy.Wstyd na cały kraj jakiego mamy włodarza.

   0
   0
 5. Edek pisze:

  Alex chłopie może Ty masz rację no i myślę że może się udać ha,ha jak się nie nadaje to trzeba odwołać.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).