Zastępca Wójta Gminy Konopiska nie rozwiązuje krzyżówek!

Zastępca Wójta Gminy Konopiska – Zofia Kuśmierska nie rozwiązuje krzyżówek! Przynajmniej takich kompetencji nie ma wpisanych w zakres obowiązków. Postanowiłem pójść za ciosem, czytając wasze komentarze i to sprawdzić. Zapytałem Gminę o zakres obowiązków Kuśmierskiej. Nieprawdą jest, jak wielokrotnie pisaliście w komentarzach, że Kuśmierska w pracy rozwiązuje krzyżówki. Zakres jej obowiązków jest zupełnie inny.  Przynajmniej tak wynika z oficjalnych dokumentów przesłanych do mnie przez Gminę.

Zofia Kuśmierska ma szereg obowiązków, które musiała zaakceptować. Być może większość z Was odbiera to inaczej, inni może nakryli Kuśmierską “na krzyżówkach”, jednak fakty mówią co innego.

Poniżej przedstawiam zakres czynności zastępcy Wójta Gminy Konopiska.

Pozostawiam to do waszej oceny.

PAWEŁ GĄSIORSKI

kusmierska kusmierska1 kusmierska2 kusmierska3 kusmierska4Kategorie:

8 odpowiedzi na “Zastępca Wójta Gminy Konopiska nie rozwiązuje krzyżówek!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  A co z pasjansem? Pytał pan o pasjansa?

  0
  0
 2. Artur pisze:

  No i “kółko i krzyżyk”. Trzeba całą sprawe głębiej prześwietlić :-)

  0
  0
 3. Izolbu pisze:

  a co ona robi w gminie

  0
  0
 4. Zosia pisze:

  Odcina każdy dzień bliżej emertury

  0
  0
 5. JJ pisze:

  DAJ JEJ BOŻE ZDROWIE A POTEM W………Ć !!!!!!!! Leserstwo należy tępić

  0
  0
 6. Marta pisze:

  Nadzoruje pozyskiwanie funduszy zewnętrznych? to wiele tłumaczy

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).