Zastanawiające, sześciodniowe zamówienie publiczne

Wójt Jerzy Żurek w zaledwie sześć dni ma zamiar znaleźć “profesjonalne” firmy, które zajmą się opracowaniem dokumentacji do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla potrzeb budowy oczyszczalni ścieków dla Aglomeracji Konopiska oraz wykonanie programu funkcjonalno-użytkowego dla potrzeb budowy oczyszczalni ścieków dla Aglomeracji Konopiska.

Informacja o zamówieniach została ogłoszona 10 sierpnia w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Konopiska, a termin składania ofert jest do 16 sierpnia. Ten bardzo krótki termin bardzo mnie zastanawia. Czy to zapytanie jest tylko i wyłącznie formalnością? Jak profesjonalna firma może się zdecydować na wykonanie programu bądź opracowanie dokumentacji w sześć dni, biorąc pod uwagę weekend i święto państwowe?

Nie jest to dziwne, jest to zastanawiające.

PAWEŁ GĄSIORSKI

zapytanie1 zapytanie21

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

6 odpowiedzi na “Zastanawiające, sześciodniowe zamówienie publiczne”

 1. Myśliciel pisze:

  to praktycznie tylko 3 dni robocze! ustawione zamówienie pod kogoś. co na to UZP?

  0
  0
 2. wybr pisze:

  no wlasnie, moze juz kogos maja? eh

  0
  0
 3. Dawidosu pisze:

  Wiemy juz kto wygral??

  0
  0
 4. Edek pisze:

  Panie wójcie wie Pan kto wygra?

  0
  0
 5. mieszkaniec pisze:

  Ewidentna ustawka przetargu Jak można w tak krótkim czasie przeprowadzić całą procedurę ? Dla mnie jest to bardziej niż dziwne i zastanawiające Ciekawe komu wójt da zarobić ? Chodzi pewnie o glosy w wyborach na kolejną kadencję Kupczenie ?

  0
  0
 6. Myśliciel pisze:

  no i kto wygrał? i ile go to kosztowało? – chciałoby się zapytać, bo śmierdzi na kilometr!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).