To nie żart. Dyner nominował Żurka do statuetki starosty!

Początkowo myślałem, że to żart. Ale to prawda. Jerzy Żurek został nominowany przez Grzegorza Dynera do statuetki starosty częstochowskiego w kategorii samorządność. Dyner nominował Żurka po to, by go dowartościować. Żadne stowarzyszenie nie chciało nominować Żurka do tego plebiscytu. Istotnie, bez żadnych osiągnięć, bez niczego czym mógłby się pochwalić, nominacja Żurka mogłaby tylko ośmieszyć daną organizację. Jemu nie udaje mu się praktycznie nic, dlatego decyzja Dynera trochę dziwi.

Sama nominacja to nic. Grzegorz Dyner “zagwarantował” zwycięstwo Żurkowi w tym konkursie. Żurek otrzyma statuetkę z rąk Krzysztofa Smeli – starosty częstochowskiego. Wyniki poznacie z najbliższych tygodniach.

Przypominam, że Grzegorz Dyner to członek zarządu powiatu częstochowskiego i ma ogromny wpływ na to co dzieje się w starostwie.

Jedno jest pewne, nigdy dotąd i nigdy więcej gmina Konopiska takiego wójta mieć nie będzie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

43 odpowiedzi na “To nie żart. Dyner nominował Żurka do statuetki starosty!”

 1. sołtys pisze:

  Największa pomyłka w historii wręczania statuetek przez starostę! Przeciez ten wójt nawet psa nie potrafił ratować, jedynie świeczkę chciał mu zapalić. Paranoja !!!!!

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  To pewna informacja? Przecież to będzie kompromitacja tego konkursu

  0
  0
 3. MM pisze:

  Panie pseudo “redaktorze”, Pana artykuły są żałosne . Każdy z nich ma na celu udowodnienie, jak fatalnie zarządzane są gminy. Według Pana każdy włodarz również sąsiednich gmin to zło konieczne. Ja sądzę, że jest Pan niekompetentny i ma Pan prawdopodobnie jakiś kompleks…

  0
  0
 4. Rek pisze:

  Nie od dzisiaj wiadomo, że p. redaktor to pseudo dziennikarz – w sumie może on też jest z tvn :D hahahah

  0
  0
 5. Cyc pisze:

  Ta strona to nic innego jak wypociny zdesperowanych oderwanych od koryta. Według tej strony, a także innych w sąsiednuch gminach to władza jest najgorsza. Jedynie na stronie starostwa redaktorek wypowiada się nautralnie to w starostwie pracuje synek kopalnianego chłopa. Zatem przez palce proponuje traktwać treści tutaj publikowane.
  Gąsiorski redkatorzyno od pluga oderwany – prawdziwe dziennikarstwo ma to do tego, że pisząc cokolwiek zostawiasz ocenę faktów ludzion czytającym. Jak na razie fakty przedtawione do tej pory można porównać z faktami z bajek Braci Grimm. Zajrzyj do książek twoich dzieci to zrozumiesz. Dno.

  0
  0
  • ósemka pisze:

   Cyc i M-M, jedyną jak na razie bajką w stylu braci Grimm jest to że ten miernota i nieudacznik jest nominowanie go do statuetki! Za co? za dziury w drogach, za pnie zostawione w rowach? za przegrywane sprawy? za krzywe wiaty? za przetracenie pieniędzy z unii i nieumiejętność pozyskania nowych? Panie Starosto! wstyd na cały powiat! To będzie znaczyło że ta statuetka nie jest już nic warta! Tylko kumple! To powinien dostać włodarz Koniecpola za wodociągi na przyhład, a nie ten nieudacznik o najwyższej pensji w okolicy!Wstyd Panie Starosto! wstyd!

   0
   0
  • andi pisze:

   odnosnie wypowiedz cyc znalazla sie osoba ktora odpowiedziala temu oszolomowi gasiorkowi i jemu podwladnemu gorniakowi ze nie dostali sie do koryta i pisza takie bzdury a chcialbym nadmniec ze pan gorniak to byl najlepszy kolega i sasiad pana zurka a po przegranych wyborach to pan gorniak obrocil sie chyba o 360 stopni tak ze ludzie nie czytajcie tych wypowiedzi tych dwoch oszolomow bo za wszelka cene chca dostac sie do koryta

   0
   0
 6. Wyborca pisze:

  niezłe jaja!!

  0
  0
 7. Jurand pisze:

  MM-rek -cyc to dno najlepiej widać w waszych ocenach. Jakoś nikomu nie przeszkadza tylko wam.
  Ludzie nie ciemniaki potrafią odsiać propagandę i wasz kit od faktów, zdaje się że powinienem napisać twój, bo sądząc po stylu pisania to jedna osoba,która nie cierpi P. Gąsiorskiego.

  0
  0
  • Zbyszko pisze:

   Dna to sięgnęła twoja stara jak ja po pijaku stary w stodole dorwał. Potem się takie dziadostwo jak ty urodziło. Pozdrów Kasię.

   0
   0
 8. Birbant pisze:

  chłopki z PSL-u się popierają! ale Żurek to peło? nie udało się z pisem to poszedł w układy z chłopkami, a że ci zawsze byli jak chorągiewki to i nic dziwnego! Jako przykład chorągiewki może służyć sam Dyner albo były Niedorzecznik Żurka! Oba z PSL-u

  0
  0
 9. Ewa Pyrkosz pisze:

  Internet dla wielu osób to bastion wolności słowa.Tutaj praktycznie każdy kto ma dostęp do globalnej sieci, może wyrazić swoje poglądy okazać poparcie wykrzyczeć sprzeciw Dzisiaj wszyscy doskonale wiemy że anonimowość w internecie to mit Paradoksalnie ludzie mimo to nie za bardzo lubią używać w sieci własnych imion i nazwisk chociaż chętnie komentują szczególnie kiedy w grę wchodzi lokalny światek _ wieś miasto gmina Wystarczy popatrzeć na te wypowiedzi obrzucanie obelgami , kłamstwami. Panie redaktorze w tonie sensacji pisze pan artykuły ocena artykułu należy do czytelnika a nie do pana

  0
  0
  • Dynia pisze:

   Jakoś jak pisała pani jako “sprostowanie”na przykład,to było w porządku? “Jak Kalemu ukraść krowy to być grzech,jak Kali ukraść krowy to być dobry uczynek”?

   0
   0
 10. Sebastian pisze:

  Ten wójt to lepiej żeby już więcej publicznie nie występował, bo dzieci z przedszkola lepiej potrafią się wysławiać i mniej się zacinają

  0
  0
 11. powiat pisze:

  Takiego cyrku jeszcze nie było jak istnieje powiat! Mamy już laureata statuetki w osobie wójta konopisk! Pytam się wobec tego po co składac wnioski z kandydatami , ogłaszać nominowanych do statuetki jak już mamy laureata. Za poprzednich starostów o takich rzeczach nie było mowy. Zachowana była transparetnośc konkursu przyznawania laurów po otrzymaniu opinii kapituły statuetek . A tu taka wtopa. Sadzę, że Pan Starosta , człowiek szanowny przez mieszkańców powiatu nie zrobi pośmiewiska z tej bardzo znaczącej gali dla ludzi zasłużonych dla powiatu.

  0
  0
 12. janek pisze:

  Piotrusia nie mozna nazwac redaktorem bo nie jest obiektywny ale czego mozna się po człowieku którego sołtysem nawet nie chcieli .Redaktor to osoba którz pisze artykół ale nie komentuje pamiętam ile było z jego strony uwag jak wójt był nominowany i nie dostał a teraz jest zgłoszony i juz hałas proszę o obietywizm ale bardzo wątpie Piotrusiu twoi ludzie prosili abys nagrywał sesje ostatnią a ty im uczyniłes taki smutek radny Kołdziejczyk i Górniak p Ola czuli się tacy samotni

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Janek vel komunista, prawdę piszesz że czuliśmy się osamotnieni. Wymień chociaż jednego radnego który zainteresował się uchwałami głosowanymi na sesji. Co w przypadku jeśli RIO zakwestionuje te uchwały,a są podstawy gdyż w 2019 i 20 w stosunku do 2018 obcięto wydatki bieżące o 2mln 55tys zł. RIO już w opinii do uchwały budżetowej z 11.12 2017r zwróciła uwagę na ten fakt.
   Z jakich pozycji zdjęto te wydatki. Pani Skarbnik nie potrafiła uzasadnić. To jest bardzo duża kwota. (Czyżby zwolnienia pracowników, lub likwidacja jakiejś szkoły? ) Na to pytanie które zadałem na komisji czekam na pisemną odpowiedź.

   0
   0
  • Komunista pisze:

   To przeczytaj ze zrozumieniem i nie zapomnij przekazac Gasiorskiemu oraz zreferowac na Malej oddajac czesc nalezna wladcy:)

   0
   0
  • młody pisze:

   wójt na rok 2018 zaciąga dług 10 milionów złotych! Na odchodne gminę chce puścic ztorbami!

   0
   0
 13. Dynia pisze:

  A za co on ma dostać tą statuetkę?!czym się niby zasłużył dla samorządu?!prywatą? Może Dyner poda tu zasługi jak go nominował? Panie Smela niech pan się nie ośmiesza!

  0
  0
 14. Przedsiębiorca pisze:

  Jak ten człowieczek ,Żurek, dostanie te statuetke to to jest pic a nie statuetka!

  0
  0
 15. Ogolny pisze:

  Dyner pokazał się małym cz!owieczkiem który cały czas będąc w PSL dba o swoje prywatne interesy! Nie odstępował na krok starostę Kwapisza aby ten uczynił go liderem gminnego PSL blachownia Konopiska! Jak starosta popadł w chorobę to zaraz zmienił front i był pierwszym do jego odwołania popierając obecnego starostę! Tylko czekać jak wykręci podobny numer obecnemu! Takim ludziom nie można zaufać, tym bardziej to były milicjant!

  0
  0
  • Cichy pisze:

   zdekomunizować!

   0
   0
  • Komunista pisze:

   Proponuje tez zdekominizowac starych konfidentow i wspolpracownikow SB. Dozywotnio zakaz kandydowania na publiczne stanowiska i pracy w urzedach. Co wy na to? Za duzo takich ludzi zajmuje miejsc w starostwie, w marszalkowskim, itp.

   0
   0
 16. Górniak Stanisław pisze:

  andi, muszę przyznać że manipulować potrafisz. Po pierwsze jakie to Górniak przegrał wybory? Ciekaw jestem do jakiego to koryta chcę się dostać? Masz jakieś wiadomości to napisz? Rada Gminy
  to żadne koryto. Radni nie mają wynagrodzenia. Jak już tu pisano, piszesz co ci każą byle na korzyść obecnej władzy, nie ważne czy zasłużyła i ciągle opluwać tych którzy wytykają błędy. I na przyszłość licz się ze słowami bo ten oszołom może cię drogo kosztować.

  0
  0
  • Komunista pisze:

   Niebywałe, radny gminy Konopiska grozi mieszkancowi!!!! SKANDAL!

   0
   0
  • widz pisze:

   komunisto idz do szklorza lepszego od ciebie, idiotyzmy takie pisze tylko jeden taki co nic nie ugrał i nie ugra w przyszłości.

   0
   0
 17. janek pisze:

  Piotrusiu jakby wójta zgłosiło do statuetki jakies stowarzyszenie to napisałbys zez polecenia jaky grupa radnych to było by tez według ciebie zle jakby zrobił to Bałdyga to bys zrobił z tego wielką awanturę a radny Dyner czy on jest zalezny od Zurka bardzo wątpię i tak zle i tak niedobrze ty były sołtysie .Radny Górniak dla ciebie nie jest wazna komunikacja aby ludzie mieli dojazd , piszesz o zwalnianiu pracowników lub zamknięciu szkoły zamiast sie cieszyc i pomagac .

  0
  0
  • Moralista pisze:

   Janek ty jesteś taki głupi czy grasz idiotę na tym forum? Jak można nie zrozumieć o co chodzi Radnemu Gorniakowi! Pan Górniak jasno sformułował swoje wątpliwości co do kwot zamieszczonych w wpf na lata 2019 i następne w wydatkach gminy! Zapis ten można tylko czytać tak jak radny przedstawia! Dla mnie to wójt chce zaorać gminę i zrobić kartoflisko! Ma rację RIO wzywając skarbnika gminy i wójta do wyjaśnienia tych kwot podanych w wpf!

   0
   0
 18. cichy pisze:

  Po co wybierac i zgłaszac do statuetki kandydatów z powiatu, kiedy starosta juz wybrał żurka, człowieka dla którego nic się nie liczy tylko kasa, dał pokaz jak pies wył z bólu nabity na pręt w ogrodzeniu a panisko wójt świeczkę chciało mu zapalić. Starosto
  wybrałeś super osobę do statuetki przyznawanej za wybitne osiagnięcia dla powiatu. GRATULACJE !!!!!!

  0
  0
 19. Paradoks pisze:

  Moralisto,janek wszystko rozumie! a że nie ma merytorycznych argumentów to robi z siebie idiotę żeby zamotać i opluwając poprzednie władze wychwalać tego wójta i cały jego słaby zarząd.

  0
  0
 20. janek pisze:

  Iditów i głupców to próbuje robic z mieszkanców gminy parę osób z mieszkancem sąsiedniej gminy na czele a ludzie w gminie Konopiska mają swój rozum i odzucą siejącą sie nienawisc i ten hejt

  0
  0
  • kompan pisze:

   janek znów próbujesz kota ogonem obrócić, tylko te twoje prostackie układanki warte są ZERO! Nieudacznik cały czas dostarcza nowych faktów, które go ośmieszają i pokazują jakim niemotą jest. Gdzie się pojawi to nawet jak mówi to nie wie oczym i nie na temat. Najczęsciej myli uroczstości i gada nie od rzeczy. Wstyd że mamy takiego nieudacznika i udaje że rządzi gminą. Szkoda że Starosta wystawia się na pośmiewisko dając takiemu nieudacznikowi statuetke za wybitne osiagnięcia dla powiatu.

   0
   0
 21. Ewa Pyrkosz pisze:

  ten nieudacznik – to kto
  Każdy ma swoje imię i nazwisko
  Nie masz szacunku do siebie to i do innych

  0
  0
 22. Ewa Pyrkosz pisze:

  Pytam was kim jest ten nieudacznik tyle o nim piszecie
  Ta osoba ma imię i nazwisko śmiało
  Kompan – napisz kogo nasz na myśli
  Taki odważny jesteś –

  0
  0
 23. zdziwiony pisze:

  Panie Starosto czy dalej chce Pan dać statuetkę za wybitne osiągnięcia powiatu wójtowi z konopisk, który nie potrafi pomagac biednym w utrzymaniu i opieki nad zwierzętami . Ostatni przypadek z psem w Hutkach i wcześniej z psem w Aleksandrii dobitnie pokazuje, że ten pan za nic ma udzielanie pomocy,jedynie jak sie wyraził przed kamerami telewizji może zapalic świeczkę. Panisko Wójt dba tylko o kasę dla siebie, dając dowód naliczył sobie w pierwszym roku urzędowania 200 tysięcy złotych- najwyższe wynagrodzenie w kraju. ZA CO ??????????????????????????????????????????????????????

  0
  0
 24. Zenek pisze:

  Starosta to mądry człowiek z dużym problelemem statuetki trzeba dać a tu nie ma komu po popisie niektórych wójtów wcześniej lodowców. …Ci co w tamtym roku nie dostali a dostawali co roku i tak otrzymali gratulacje bo na fb wrzucili wcześniejsze zdjęcia ze statuetkami????buractwo Odnośnie Dynera brak słów. ..
  Odnosnie wójta wstyd gdzie człowieku do statuetki

  0
  0
 25. PiotruśPan pisze:

  Jedyna nadzieja, że Smela jako były wójt tym bardziej, opamięta się i nie ośmieszy siebie i tej nagrody!

  0
  0
 26. Zenek pisze:

  Otwórz to Piotruś

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).