Zarobiła ponad 70 tys. zł i nie ma oszczędności!

Dość popularną radną w gminie Konopiska jest Agnieszka Chmielewska. Ta 51-latka jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Łaźcu, która podległa jest Wójtowi Jerzemu Żurkowi. Chmielewska nie ma żadnych oszczędności, posiada za to dom 220m2 o wartości 500 000 zł, do tego budynki gospodarcze o wartości 80 000 zł i dwa pawilony handlowe i wartości 100 000 zł. W ubiegłym roku zarobiła za pracę w szkole 62 485,92 zł i 7200 zł z tytułu pełnienia funkcji publicznych.

Oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

9 odpowiedzi na “Zarobiła ponad 70 tys. zł i nie ma oszczędności!”

 1. Kopamnia pisze:

  musi mieć bogate życie

  0
  0
 2. Racjonalista pisze:

  Guzik wam do tego. Skoro oświadczenie pozytywnie przeszło przez Izbę Obrachunkowa, a oni nie wydają pozytywnej opinii bez sprawdzenia w US oraz innych instytucjach, to po co się spinać?

  0
  0
 3. TWAgent pisze:

  Panie Gasiorski rajcuje Pana grzebanie w finansach innych? Ja poprosze oswiadczenie wiceprzewodniczacego rady gminy i interpretacje w Pana stylu. Jestem bardzo ciekawy jak on to sobie wszystko udokumentowal i ile wydal, bo radnym jest od lat.

  0
  0
  • Cichy pisze:

   Panie Agent ja poproszę o zgłoszenie przez Pana do komisji rewizyjnej dlaczego my za zlecenie malowania ścian musimy płacić 160 złotych za jeden metr ! Również oszacowanie strat na remoncie szkoły i dali gimnastycznej!

   0
   0
  • Ponurak pisze:

   Po to składają oświadczenia majątkowe że ich dochody,majątek mają być jawne.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Cichy zglos na prokurature, zeby mogla umorzyc sprwe jak na Hutkach.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   No wlasnie Ponurak. Zobaczmy oswiadczenie wice przewodniczacego i przeczytajmy analize Gasiorskiego na.co wydal kase. Ludzie chetnie sie dowiedza.

   0
   0
 4. Asior pisze:

  Agent , ile płaci nieudacznik za wpisy na tym forum w jego obronie, chciałbym dorobić!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).