Zaradny radny z Aleksandrii

35-letni Marcin Poleszczuk to pracownik Zakładu Karnego w Herbach i radny Rady Gminy Konopiska. Na koncie posiada 31 750 zł oszczędności. Nie posiada własnego domu, ani mieszkania. Ma za to dom w budowie na działce o powierzchni 1655m2. W ubiegłym roku zarobił 101 508,23 zł (w tym pomoc finansowa na budowę domu w wysokości 52 211,50 zł). Jako radny otrzymał 7200 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Zaradny radny z Aleksandrii”

 1. Wyborca pisze:

  Dobry gość

  0
  0
 2. janek pisze:

  Najbardziej zaradnym jest radny Kołodziejczyk przeglądajac jego oswiadczenie majatkowe to trzeba umiec napisz cos redaktorku

  0
  0
  • Jan pisze:

   Masz problem to odsyłam do oświadczenia Zurka, bardzo ciekawe !

   0
   0
  • Waga pisze:

   Widać jak doi gminę! Za parę dni radni ,,nieradni,,przegłosują projekt budżetu na 2017 rok i 9 milionów nowego zadłużenia gminy! Będzie co sprzątać po leniu i jego nieodpowiedzialnych pomocników!

   0
   0
  • Komunista pisze:

   Żurek już 3 lata sprząta po 16 mln długu jakie zostawiła poprzednia ekipa.

   0
   0
 3. jan pisze:

  Oj chyba zabolało ktos napisał na temat zeznania Kołodziejczyka a przeciez to kolega Sochy i tego z Cisia ciekawe czy napisze cos na temat oswiadczenia Kołodziejczyka

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).