Zaproszenie na mecz : Lot Konopiska vs Victoria Częstochowa

Dzisiaj odbędzie się spotkanie w ramach gr I Ligi Okręgowej pomiędzy Lotem Konopiska, a Victorią Czestochowa.

Mamy nadzieję, że zawodnicy otrząsnęli się po porażce w ubiegłym meczu.

Zapraszamy na godzinę 17.15 – stadion Lotu.

Klasa Okręgowa gr. I - Wyniki, aktualna tabela, piłka nożna - astar.czest.pl 2015-09-11 10-33-44Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).