Zapraszamy na treningi koszykówki w Konopiskach

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach zaprasza na zajęcia z koszykówki, które odbywają się w hali sportowej w Konopiskach. Treningi odbywają się w poniedziałki i środy.

Zapisy bezpośrednio przed treningiem.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).