Zapraszamy na treningi biegowe w Konopiskach

W poniedziałki i środy na stadionie im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach oraz w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbywają się zajęcia biegowe dla dzieci i młodzieży z gminy Konopiska.

Treningi są bezpłatne i odbywają się pod okiem trenerów.

Szczegóły na grafice.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).