Zapraszamy na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Konopiska

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Konopiska zaprasza na koncert pt. “Pozwolił nam los…” , w którym usłyszycie największe przeboje min. Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego w autorskich aranżacjach Waldemara Nowakowskiego oraz Bartosza Szułakiewicza.

Koncert odbędzie się 20 listopada o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie MDK w Częstochowie oraz bezpośrednio w siedzibie MOD Konopiska przy ul. Towarowej 6.

Informacje pod nr. telefonu 509518348 i 882082699 (ilość miejsc ograniczona).Kategorie:

6 odpowiedzi na “Zapraszamy na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Konopiska”

 1. Obatel pisze:

  Drogo. Disco Polo darmo dajo w telewzji

  4
  11
 2. Krzysztof Kruk pisze:

  Każdy z nas ma swój ulubiony gatunek muzyki.Zapraszam na koncert będzie super.
  MOD Konopiska pozdrawia i zaprasza.

  4
  2
 3. Krzysztof Kruk pisze:

  Zapraszam wszystkich sympatyków MOD Konopiska na Koncert będzie czadowo.

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).