Zapraszamy na Aleksandryjski Bieg Niepodległości

W czwartek 11 listopada w Aleksandrii odbędzie się Aleksandryjski Bieg Niepodległości w różnych kategoriach wiekowych.

Szczegóły znajdują się na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Zapraszamy na Aleksandryjski Bieg Niepodległości”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).