Zapraszamy do wzięcia udziału w zebraniach wiejskich

Urząd Gminy Konopiska przedstawił harmonogram zebrań wiejskich w sprawie podziału funduszu sołeckiego na rok 2022. Pierwsze zebranie odbyło się już wczoraj w Kopalni. Najbliższe odbędzie się 13 września w Łaźcu.

Szczegółowy harmonogram poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).