Zapowiedż – Gmina Kłomnice – Lot Konopiska

Już w najbliższa sobotę o godzinie 15.30 w ramach 1. kolejki rundy rewanżowej grupy I okręgówki Lot zmierzy się w spotkaniu wyjazdowym z Gminą Kłomnice. Nasz rywal zajmuje obecnie pierwszą lokatę wyprzedzając MLKS Woźniki dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce 1-0 lepszym stosunkiem bezpośrednich spotkań.

Przed meczem w dość nietypowy sposób trener postanowił poprawić nie najlepszą atmosferę w drużynie po kompromitacji w Boronowie.

Brawo dla trenera Kuczery za dystans :)

Zapewne nie do śmiechu było naszej drużynie po ostatnim ligowym występie w Boronowie. Na szczęście to już tylko historia. Dzisiaj ku pokrzepieniu serc przed zbliżającym się meczem w Kłomnicach nasza fotorelacja w nieco innej formule. Sądzimy, że Dawid Skoczylas autor zdjęć nie będzie miał nam za złe kilku przeróbek a i zawodnikom chyba nie zaszkodzi odrobina humoru.

nowa-galeria-6290871Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).