Zaniedbany plac zabaw przy Pająku

Jak wygląda plac zabaw przy zalewie Pająk? Jest bardzo zaniedbany. A wystarczy raz do roku go odnowić. Za stan placów zabaw na terenie gminy Konopiska odpowiedzialny jest Wójt.

Wideo i kilka zdjęć z placu możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Zaniedbany plac zabaw przy Pająku”

 1. Helena pisze:

  Co ty za głupoty piszesz plac zabaw znajduje się na terenie GCKiR w Konopiskach a tym obiektem zarządza Pani Dyrektor.

  7
  0
 2. Essa pisze:

  Wstęp na ten plac zabaw powinien być zabroniony właśnie ze względu na jego naganny stan techniczny. Elementy drewniane są spróchniałe, a pozostałe elementy konstrukcji metalowej są całkiem pokryte korozją. Nie chciałbym wiedzieć, co mogłoby się stać dziecku ,które skaleczyłoby się i rana mogłaby mieć kontakt z taką właśnie rdzą ,która jest tam niemal wszędzie! Ten obiekt podczas użytkowania dzieci stanowi dla nich ogromne zagrożenie!

  9
  2
 3. Mieszkanka pisze:

  Na pająku niszczeje bo mało kto tam jeździ a w centrum by się przydało więcej bo jak jest dużo dzieci na placu zabaw koło przedszkola to inne nie mają gdzie się bawić.

  9
  1
 4. Essa pisze:

  W centrum to zrobili altane i ławeczki dla pijaków i ukraińców. Zapomnij o placu zabaw.

  10
  2
 5. Renata pisze:

  Racja ten plac zabaw jest zaniedbany, zresztą jak cały zalew o którym zapomniano, kiedyś to miejsce tętniło życiem. A plac zabaw w centrum Konopisk przy przedszkolu też jest w opłakanym stanie, wystające drzazgi z drewnianych urządzeń, zgroza dla dzieci, prócz fajnej nawierzchni nie ma tam nic dobrego

  13
  0
 6. Obserwator pisze:

  Ponieważ została wyłączona możliwość komentowania pod sondażem wyborczym (chyba słusznie) pozwolę sobie tutaj zareagować na uwagę (na czerwono) zamieszczoną przez Redaktora. Faktycznie można było przez chwilę oddawać głos raz za razem! a potem można było zagłosować ale nie doliczało głosów.
  Ale to znaczy, że Panie kandydatki chciały nieuczciwie wygrać choćby taki mały sondażyk?!
  TO CO MÓWIĆ O WYBORACH?!
  Co te Panie w ogóle robią na listach?!
  Jeszcze nie wygrały a już kombinują?!
  Co byłoby po….?!

  9
  0
 7. wyborca pisze:

  Gdzie u tych Pan transparentność działania. Dla mnie to takie osoby pokazały co w nich drzemie. Co one przez to osiągnąć
  chcą. Już teraz należy im na ręce patrzeć.

  9
  0
 8. Podejrzliwy pisze:

  Nigdy się nie dowiemy czy na kandydata który z redaktorem jeździ po Konopiskach głosy są oddawane w sposób prawidłowy.

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).